Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy egy embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy embernek sosem lesz párkapcsolata valamilyen okból kifolyólag?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van rá esély, de ilyeneket olyanok írnak akik meg sem próbálnak tenni érte valamit.
2013. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

van...de mit értesz hogy valamilyen okból kifolyólag? tudsz ilyen okot?


sztem annak kapásból nem lehet (vagy ha mégis kitudja mikor) kapcsolata akinek az igényei (külső, belső, pénztárca, ház, autó stb) az egekben van...max csak egy ilyen hülyét találhatna magának aki vak és pénzeli...

2013. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát igazából bármilyen ok, lehet külseje, az elvárásai, lelki problémák, önbizalom, nyomás... bármi.
2013. jún. 1. 10:55
 4/12 anonim ***** válasza:

Pl. egy dankoros, fogyatéskosnak nyilván kevesebb az esély, hogy legyen párkapcsolata és a zömének nem is volt és nem is lesz! De van olyan fogyatékosság is, hogy torz feje van de agyilag ép az ürge!


De azért általában mindenkinek jut valaki. Nyilván egy adonisznak minen ujjára jut egy nő vagy épp fordítva egy nőnek pasi. De van akinek egész életébe 1 vagy 2 párkapcsolata lesz. És előfordulhat, hogy egyik se életre szóló lesz és a maradék életét egyedül éli le!

2013. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van, a csúnya férfiak esetében pl.
2013. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az emberiség hány százaléka, ezért csak tippelni tudnék ami 10% vagy az alatt mozog. Sok gyerek már 14 évesen elkezd sírni, hogy soha nem volt még kapcsolata meg 20 évesen is. Aztán ki tudja 30 éves korára meg 2 gyereket fog nevelni. 10%-ot tippeltem, de ez már egyre gyorsan növekszik, hála bizonyos dolgoknak. Mai világ nem olyan mint a régi felfogás és az igenyek sem. A mai válogatás, nyafogás küszöbökhöz vezetnek. A jövőre bele se merek gondolni, hogy hogyan fognak keresni párt! Véleményem szerint egyre jobban fog növekedni a szingliség és a tehetségtelenség.
2013. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ma 11:09 Jó nagy bamba vagy nem mondom. Láttam már nem csak egy ronda férfit bombanővel hanem sokat.
2013. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Láttam már nem csak egy ronda férfit bombanővel hanem sokat."

Akkor mutass egyet! Gazdagot nem ér.

2013. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kéne bent ülnöd egésznap és gép előtt. Én fogok neked képeket mutogatni szerinted? Semmi közöm nincs hozzád és bizonyítanom se kell. Azt hiszel amit akarsz az a te bambaságod. Ezek szerint jó lúzer vagy.
2013. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na ja, miért is vártam, h majd most fog tudni ilyet mutatni vki, ha évek óta senki se tud... :)
2013. jún. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!