Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan 80-90 kilós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 80-90 kilós esetleg annál dundibb lány, akinek boldog párkapcsolata es nemi élete van?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, aki szülés es hazassag utan hizott meg, hanem aki mindig ilyen volt es mégis sikere volt es van a ferfiaknál!

2013. ápr. 15. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Van egy osztálytársam akinek hallani a motyogásra hasonlító beszédében ahogy tocsog a zsírban, és elvileg 3 éve "kapcsolata" van, de a karja vastagabb mint a nyakam, kb 1,5x, és az csak a karja...
2013. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyik ismerősöm 26 éves, kb 160cm magas és van vagy 80kg, az arca sem kifejezetten szép, és még finoman fogalmaztam. és bakker, fél évente új pasija van... nem tudom hogyan csinálja :D


23L

2013. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

igen, én. most nincs komoly párkapcsolatom. Inkább élem az életem, amíg tehetem és fiatal vagyok, jelenleg két pasim is van.. a 3. még csak neten.

régen nehezen ment az ismerkedés, azóta nőtt az önbizalmam és 4 hónap volt a max. hogy nem szexeltem.

2013. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!