Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik lenne a jobb megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a jobb megoldás?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok. Pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal, és teljesen belezúgtam. Reggel mikor felkelek ő az első gondolatom, este mikor lefekszem csak rá tudok gondolni. Merem állítani, hogy még életemben nem voltam ennyire szerelmes, szinte egész nap körülötte járnak a gondolataim, mikor együtt vagyok vele megszűnik létezni a világ, nem éreztem magam ilyen jól még senkivel. Az egyetlen probléma az egésszel, hogy van kapcsolata. Nem tudom mi lenne a jó megoldás, egyelőre megmaradni barátjának, és "szenvedni", vagy inkább felejtsem el őt és lépjek tovább? Voltatok már ilyen szituban?
2013. jún. 1. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Voltam. Fél évvel miután megismertem össze is jöttem vele 4 évig voltunk együtt. Attól függ milyen a lány és h áll hozzád :D
2013. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam. Én próbáltam közel maradni hozz, elég jó barátság alakult ki köztünk, de ennél több sose volt. Persze ez csak egy eset, neked ettől függetlenül lehet szerencséd! :)
2013. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tóváb lépsz atol nem mulnak el az érzéseid.
2013. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jóba vagyunk, igazából ha nem lenne a barátja szerintem már rég együtt lennénk :).
2013. jún. 1. 12:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Voltam,én vagyok a lány.
2013. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, hogy mit érzel. Ha vissza is utasít a barátja miatt legalább le tudod magadban zárni a dolgot. Az biztos, hogy én nem tudok a barátja lenni annak, akit szeretek. Próbáltam, de rájöttem, ogy csak magamnak okozok vele fájdalmat. Másrészt meg elvesztegeted az időd egy olyan lányra, aki lehet soha nem tudna rád másként tekinteni, mint egy haverra. Van még nagyon sok lány rajta kívül, keresd meg azt, aki csak rád vár, akinek te kellesz és ne pazarold az időd olyanokra, akik azt nem érdemlik meg. Sok szerencsét! :)
2013. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Maradj mellette a barátjaként ha nem fájdalmas látni, hogy mással van. Ha ez nem megy mert fáj akkor szakitsd meg vele a kapcsolatot és próbáld elfelejteni. Én nem voltam ilyen helyzetben de a pasik velem szemben igen és ők ezt tették. Nincs más út. A kapcsolatukat tiszteletben kell tartani. 24/L
2013. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem a legjobb dolog látni, hogy együtt van valakivel, de teljesen elveszteni őt fájdalmasabb lenne talán.
2013. jún. 1. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!