Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Visszafogadjam?

Figyelt kérdés
Volt egy szeretőm aki 1 hónap után kidobott. Most újra felbukkant és folytatni akarja. A gond az hogy jó vele a szex és talán kicsit szeretem is!
2013. jún. 2. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szeretőd? Szóval a párod mellett?

Gratulálok...

Különben egy hónapig dugogatott, megunt lelépett, most nincs punci a láthatáron újra keres, így fog menni mindig is. A döntés a tiéd

2013. jún. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeretönek AZT nevezik, akivel az illetö nincs összeházasodva, nem pedig azt, akivel megcsalja a párját.
2013. jún. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem nincs párom.......neki van.
2013. jún. 2. 08:43
 4/7 anonim válasza:
Az egyesnek igaza van.De az ilyen ribancok ezt érdemlik, hogy hitegessék őket.
2013. jún. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szóval te vagy a szeretője, még nagyobb gratuláció.

Akkor annyiban változik a helyzet, hogy csak dugogat és hiába szeret, mondd bármit nem fogja otthagyni a párját érted...

2013. jún. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Milyen ribancról beszélsz? Nem vagyok tini és csak 4 pasim volt!

Akkor minek nevezed a mai fiatalokat akik már tizenevesen túl vannak 5-10 pasinak?

Helyesbítve én voltam a szerető!

2013. jún. 2. 08:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van párja, akkor ne fogadd vissza. Ha már utána szeretne Tőled valamit, hogy ő szakított a párjával, akkor gondolkozz el rajta, mindenesetre én nem bíznék meg benne ezek után, mert bennem lenne, hogy majd mellettem is szeretőt fog tartani és nekem az nem jön be. 31N
2013. jún. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!