Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság dívattá vált szerettő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság dívattá vált szerettőt tartani a nők körében? Feleségek miért nem elég a férjetek? Miért kell még plusz egy szerető?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 10:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
Mert az többet fizet!
2013. jún. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 intrepid ***** válasza:
66%
Mert megbukott a pasi, hogy nője van, és válaszolni kell.
2013. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%

Mit általánosítasz?


A pasik körében gyakoribb a szerető......

2013. jún. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
mert egyre több a gátlástalon jellemtelen ember és ez manapság divat is
2013. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
58%

1. A "miért nem elég" kérdésre regényt tudnánk írni!

2. A férfiak körében ez méginkább népszerűbb

3. Ez nem divat kérdés! A divat máshol kezdődik

4. Minden ember más, ki így, ki úgy szereti! Úgysem érted meg a szeretős változatot, ha foggal körömmel ragaszkodsz az ellenkezőjéhez, mert úgy elítéled!

2013. jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

Akik azt mondják, hogy a férfiak körében gyakoribb.. Honnan a francból veszitek ezt?? Tán ismertek mindenkit a Földön?


Hozzáteszem, nő vagyok és nem tartok szeretőt.

2013. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%
szerintem régen ugyan ennyi megcsalás volt, a férfiak és a nők körében is, mint manapság, csak mivel, most folyamatosan reklámozzák a félrelépést pl: média, az emberek úgy látják, mintha egyre gyakoribb lenne.. amúgy ha egy nő megcsal egy férfit, annak mindig van valami oka, nem úgy mint a pasiknál, akikben ez genetikailag kódolt tulajdonság.. ha egy nő félrelép, a pasi vagy az ágyban nem nyújt eleget vagy alapból figyelmen kívül hagyja a nőt..
2013. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Hányadik kérdést teszed fel ugyanazzal a tartalommal egy héten belül? Én napi egyszer nézek ide, és ez a harmadik, amivel találkoztam, épp ilyen stílusban, épp ilyen rossz helyesírással, és aztán épp úgy ne mreagálsz semmire a leírtak közül.
2013. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
26%

"Hozzáteszem, nő vagyok és nem tartok szeretőt."


Akkor?

2013. jún. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
11%
Undorító dolog, de a nők lassan lekörözték a férfiakat gerinctelenségben, én nő létemre a férfiakat pártolom, főleg férfi barátaim vannak. Szégyellem sokszor hogy nő vagyok...
2013. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!