Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzam rendbe a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam rendbe a kapcsolatom? Írjatok léci!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több mint 2 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, és hát elégé rosszul áll a kapcsolatunk!

Az elején még minden rendben volt, de aztán az első hónap végén kezdődtek vele a viták!

Olyanok, mint pl.: túl akaratos vagyok, ezt megértettem megváltoztam, én is láttam, hogy ez nem tetszik neki, 1 hét múlva meg közölte is hogy nem vagyok már olyan. Aztán jöttek a következő gondok, nem állok ki mellette, engedem, hogy beleszóljanak a kapcsolatunkba a szüleim, pedig ez nem így van - mondtam neki! Egyszerűen az óta össze van teljesen zavarodva, egyszerűen nem tudja, mit akar, nem érez, irántam semmit hiába teszek meg bármi olyat, amivel 1 pici esélyt adna nekem is meg magának is, hogy jobb legyen. Otthon is eléggé stresszes, feszült, ideges nem tud megnyugodni, vannak családi problémáik is, meg a munkahely is! Ezeket mind megértem, ha ilyen, csak egyszerűen bele kavarodik a kapcsolatunkba, és ez így rosszra fordul vele! Ma is beszélgettem vele, és hát nem valami biztatóakat írt vissza nekem "össze van zavarodva, zavarják dolgok, maga sem tudja, mit érez, közre játszik minden" ez után írja, hogy lehet, könnyebb lenne, ha befejezné velem a kapcsolatot!

Nem tudom, mit tegyek, szeretem, én nem akarom, hogy vége legyen vele, ugyanis egy nagyon rendes lány, akivel eddig találkoztam, bármit megtennék érte, hogy mosolyogni lássam újra, rend legyen a kapcsolatunkba!


2009. okt. 7. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem szakítsatok. 2 hónap az nem sok.

Ha már most ilyen a kapcsolat akkor később sokkal rosszabb lesz. Egy normál kapcsolatban a 2 hónapban a partnerek még a fellegekben járnak és azon vitatkoznak hogy ki szereti jobban a másikat. Egyszerűen nem passzoltok össze. Van ilyen.

2009. okt. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
próbáld megygőzni erről h próbáljon meg boldog lenni és h te ebben segítesz neki stb. meg h legalább adja meg az esélyt...ha nem adja meg akk vagy nem szeret vagy tényleg a gondjai zavarták meg vagy van vkije...de ha tényleg szereted akk tegyél meg minden tőled telhetőt
2009. okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszotokat, és hogy segítetek!
2009. okt. 8. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!