Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátom, hogy kezdjen valamit az életével?

Figyelt kérdés

Sajnos nem kap munkát mert csak egy érettségie van, pedig sok helyrejjelentkezett de mindig csak a semmi lesz belőle.

Otthon van, alig találkozunk mert nincs pénze. Van egy lakása de mivel nincs melója nem tudunk össze költözni sem.

5 éve vagyunk együtt én 22 éves vagyok ő pedig 25.

Hogyan mondjam el neki h ez így nem mehet tovább??

Nem akarom megbántani és szakítani sem vele mert szeretem.


2013. jún. 2. 12:52
 1/7 hyatt ***** válasza:
nem oldhatod meg helyette a gondjait. Valahogy ki kellene mozdítanod. Ilyenkor a légkörváltozás tesz a legjobbat. Érezni hogy hasznos vagy megint... csak egy ötlet. De ez tényleg nagyon rajta fog múlni
2013. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neki legalább van "érettségie" :)Neked gyanítom nincs...
2013. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy nem lesz jobb és nem is fog változni.

Rajtad áll mennyi időt pocsékolsz rá...

2013. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves második neked meg a szövegértés nem megy ;)

Nem fogok magyarázkodni h miért írtam úgy, meg van e érettségim es miket értem el eddig az életben. Mert nem ez a lényeg...

A másik 2 választ köszönöm.

2013. jún. 2. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:

:DD Te tényleg sík vagy ha az "éretségie" szerinted teljesen jó ahogy van. :DD Persze,hogy nem fogsz magyarázni,mert erre csak annyi a magyarázat,hogy nem tudsz írni :( Én se vagyok egy nyelvtan zseni, de ez kiszúrta a szemem.

Nem értem miért beszélsz lekezelően a párodról,mikor te sem vagy különb.

2013. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Úgy látszik még most sem érted...

Egy szóval nem írtam h így a helyes, csak azt próbáltam érzékeltetni hogy te sem lehetsz túl okos ha nem a kérdésre válaszolsz csak bírálni tudsz mást.

Mellesleg kihagytál egy t-t... (amit en jól írtam).

Mások hibáit könnyebb észre venni te drága kedves )

2013. jún. 2. 14:21
 7/7 hyatt ***** válasza:

A párjával a baja, hogy nem csinál semmit. 25 éves, egy érettségije van és otthon ül, várva a messiást. Az érettségi jó a továbbtanuláshoz tizenévesen - de a munkakereséshez gyenge. Ha nem tanult semmit tovább és nincs szakmája akkor valamit el kellene kezdenie tanulni mert már így is sok időt vesztegetett.


Az elutasítások szarok, de mellette valamit kezdenie kell magával. Suli mellett is lehet dolgozni. Ha jó érettségit tett akkor a továbbtanulást erőltesd. 25 évesen sajnos pont kezdi átlépni azt a határt ahol meghúzzák a kedvezmények stop vonalát, de 28 éves korig még van lehetősége. Utána durván fizetőssé válik minden.


Nem tudom mióta tart nála ez. 5 éve vagytok együtt ha azóta (vagy régebb óta) akkor az gáz. Megoldani nem fogod tudni helyette, de beszélgessetek a jövőről, a céljairól vagy akármiről mert ez tarthatatlan.

Mit szeretne dolgozni?

2013. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!