Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy gyerekes, de szerelmes vagyok Jennifer Lawrence. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig rágondolok, vele álmodok. Ha van szabadidőm mindig az ő képeit, filmjeit nézem a neten . Követem vele kapcsolatban a híreket is. Nagyon tetszik, de tudom, hogy ez nagyon gáz. Mit csináljak?14f
2013. jún. 2. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz, a te korodban még normális, hogy rajongsz érte. Majd kinövöd, ne aggódj.
2013. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kinovod, nyugi!

Én anno a Backstreet Boys-ból Nick Carterbe voltam szerelmes :D :D

2013. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Láttad a Boratot?
2013. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem nevezhető szerelemnek, hiszen te is tudod, hogy annyira "távoli cél", hogy maximum nagyon tetszik,szimpatikus! Hidd el egy idő múlva fel sem tűnik, hogy már régen valaki mással vagy így!
2013. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!