Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne kezdenem inni? 17L

Figyelt kérdés

Rengeteg ember iszik, amikor ideges, felgyülemlenek a gondok.

Nekem nagyon szar mostanában az életem, évről-évre egyre rosszabb, úgy érzem, semmi jó nem történt velem az elmúlt 5 évben. Minden napot csak túlélek, nem megélek.

Vajon az ivás segítene feledtetni a gondjaimat?

Bevallom, életemben 2x ittam egy kortyot, szóval nem vagyok tapasztalt. Hol kezdjem?

17L


2013. jún. 2. 18:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ne igyál nem segìt csak rosszab lesz, higy nekem tapasztalat.
2013. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
NE KEZDJ EL INNI! inkább keress olyan embereket, akikkel jól érzed magad! Pl. ha szeretnéd, mesélhetsz részletesebben nekem privátban. Szívesen meghallgatnálak.
2013. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hol kezd? Hát ne az ivásnál.
2013. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Attól, hogy inni kezdesz, semmi nem lesz másképp. Nem fognak megoldódni a gondok, sőt még több lesz belőle. Beszélgetned kellene barátaiddal, osztálytársaiddal, hátha tudnának beléd egy kis lelket önteni
2013. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha ivás helyett megpróbálnád megoldani a gondjaidat? Egyáltalán mi a problémád, ha nem vagyok tolakodó?
2013. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom hogy soha ne igyál, de ne menekülj az alkoholba. Ha nagyon feszült vagy beszélgess egy barátnőddel . Ha ez nem lehetséges akkor járj el kocogni kimész a friss levegőre javítod az állóképességed és lenyugszol. Esetleg hiába vagy lány elkezdhetnél valami küzdősportot ezzel letudod vezetni a felesleges energiádat és az agressziót is. Nem mellékesen ha a helyzet úgy adja akár még a hasznodra is lehet hogy megtudod védeni magad.

23/F

2013. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17 évesen ne akarj alkoholista lenni, de igazából soha! Én jó pár évig vedeltem, és nagyon megbántam.
2013. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés most komoly!? Nem tudom eldönteni...Egyébként meg az alkohol csak felerősíti az érzelmeket, tehát, ha sz@rul érzed magad, csak még szarabb lesz, továbbá nem oldja meg a problémákat, csak rosszabb lesz tőle, a jelenlegiek mellett még piára is kell költened, utána meg mehetsz az elvonóra! Inkább szedd össze magad valahogy, ha vannak barátaid, beszélj velük, ha nincsenek, akkor szerezz, vagy beszélj egy hozzád közel állóval! Megkérdezhetem, hogy mi az a sok rossz, ami történik veled? Nézz szét a világban, van aki beteg, éhezik, fázik, nincs fedél a feje felett! Kezd el értékelni amid van, a sok panaszkodás helyett!!!
2013. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem! :)
2013. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
nem, ha kijózanodsz, akkor kiderül nem változott semmi, ugyan ott vagy, semmit nem old meg N
2013. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!