Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasiknak jobban tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak jobban tetszenek azok a lányok akik buliznak, isznak és plázacicásan öltözködnek?

Figyelt kérdés
Szerintetek jobban tetszenék a pasiknak hogy innék? Eddig tisztességes életmódot éltem, nem jártam bulizni soha, de eddig egy pasi sem értékelte. L/20
2013. jún. 2. 18:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Társaságba jársz? Vannak barátaid?

Lehet, hogy nem azt nem értékelték, hogy nem jársz bulizni, hanem azt, hogy antiszociális vagy. A kettő egyáltalán nem ugyanaz.

2013. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten :) Én egy otthonülősebb, okos, aranyos lányt többre tartok ha épp olyan :) 23/F
2013. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Hát, én utálom az ilyen csajokat, de ha k.rva akarsz lenni, csak rajta.
2013. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
én rühellem a ribancokat! imádom a péniszem, és amibe dugni érdemes, a sexet, szerelmeskedést, de a kispi.csákat gyűlölöm! :P
2013. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Mind azt mondja, hogy nem, de IGEN! Hamarabb odamennek hozzájuk, mert könnyen kaphatóak.
2013. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban tetszenel a pasiknak, ha hasznalnad egy kicsit az agyad. Neha kimondottan jo ha iszik az ember, de hogy azert igyal, mert igy menobb leszel a pasiknal? Neeem.
2013. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nekem nem.Dugni könnyebb őket.

Én sosem szerettem bulizni.Így alapból olyan lányt keresek akinek szintén nem élete a bulizás

2013. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

megy a rák! van elég bajom, kell a szar.nak aids és ilyen xarok. 4-es is voltam! ezeket meg.baxxák a 12 évesek, egészségükre.

:)

2013. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Csak egy barátnőm van, de vele alig tálolkozok, mert egy kicsit messze lakik.
2013. jún. 2. 18:58
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Én azt javaslom neked, hogy maradj az eredeti életmódodnál, mert amin most gondolkodsz, az egyenes út a ribanc világba. Nem értem, hogy miért gondoljátok azt, hogy mi férfiak, kizárólag a ribkókat szeretjük :/ Én éppen emiatt vagyok válogatós... 19/F
2013. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!