Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azok a lányok, akik nem öltözködnek k*rvásan és nincs rajtuk 5 tonna smink, azok azt hiszik, hogy kevesebb esélyük van a fiuknál mint azoknak akiket az elején leírtam?

Figyelt kérdés
értelmesek és főleg nőnemű személyek válaszát kérem
2010. ápr. 13. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert a férfi nem tagjai, az ilyen csajokat sokkal gyakrabban bámulják meg, mint a visszahúzódóbb tagokat:D
2010. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

kevesebb esélyük is van!


20F

2010. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert kevesebben néznek meg és jönnek oda hozzám. Az már más kérdés, hogy én nem is bánom. Ezzel sok idiótát ki tudok zárni, akiknek csak a szex kell.
2010. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Én pont azt nézem meg ha valakin nincs "5 tonna smink és nem öltöznek k*vársan", nekem jobban bejön a természetesség, a smink nem mindíg van rajta a csajon szal egyszer úgyis meglátom anélkül...
2010. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

végre egy rokon lélek:D

egyébként köszönöm a válaszokat (jöhetnek még)

2010. ápr. 13. 21:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az tetszik ha egy lány inkább természetes szépség. Nálunk egyébként az osztályba pont a legcsúnyább lányok sminkelték magukat agyon, hogy legalább ribancoknak jók legyenek.
2010. ápr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Na akk tisztázzuk, h a fiúk két részre oszlanak:

-divatmajmok: csőgatya, vasalt haj, konverz cipő, 3szorosan túlméretezett farmergatya...hagy ne folytassam..

-maradék: akik férfinak mondhatóak, szerencsétlenek..stb


Na mivel az első kategóriára vki rááhúzta a "fiúk" szót, ezért ettől fogva kavarodás van, mert azoknak jönnek be az agyonsminkelt plázap!csák, akiket a kérdésben is említenek, márpedig azért, mert nincs bennük küzdenivágyás, vagyis az egyszerüen megszerezhető csaj kell nekik ==>akikről a kérdés is beszél.

A maradék kategóriában viszont akadnak még ffiak, akiknek nem a megjátszás, az eszetlen bulizás, a kúrás, az amerika másolása jelenti az életet, hanem a kicsit visszafogottabb életmód. Na nekünk kellnének a normális csajok, akik nincsenek kivakolva, nem öltöznek feltűnően (krvásan)...stb, viszont mivel mi "gázok" vunk, ezért a normális csajoknak nem kellünk, tehát nem 'találunk egymásra' velük, max magyarázzák, h azért maradjunk barátok..stb, és keresik maguknak tovább az első kategóriából valókat.

Ez egy ördögi kör, sajnos nem szakad meg. Normális fiú nem talál normális lányt, mert normális lánynak nem kell normális fiú, a plázap!csák és a első kat.ok pedig habzsolják az életet, norm lányból pedig plázap!csa válik, mert azt hiszi az milyen jó. AKi csinálta az életet itt már rendesen megunhatta a dolgát, mert alaposan elb@szta ezt...

Elég bonyorult lett, rem azért érthető maradt. Én így látom, de majd kapom a válaszokat, h "há én is vasalom a hajam, mégis ffi vok.." stb, de énszerintem emiatt van így


üdv - 15/F

2010. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a kihívó csajok büszkébbek magukra, ezért is öltöznek mutatósabban. Ez azt is jelenti hogy kevésbé törődnek a megszólásokkal e téren, így valószínű más téren is. A más terén pedig felvállalják a vágyaikat, amiről tudjuk hogy vannak! Ergo a gondolkodásmódjuk megnyilvánul az öltözködésükben és a viselkedésükben is. A férfiaknak pedig élénk és izgalmas nő kell, nem szede katolikus jókislányok!!!
2010. ápr. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

23:10:

Igazad is van meg nem is. 15 évesen azért ilyen elhamarkodott következtetéseket ne vonj le, mert a normális férfinak életében elég egyszer összejönnie a normális nővel. Régebben én is így gondolkodtam, aztán összejött a dolog.

2010. ápr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

00:13:

Baromság, az agyonsminkelt plázacicák között elég sok a szűzk urva, meg van olyan csaj is aki tök átlagos kinézetű, aztán nimfomán. Az agyonsminkelt p icsák egy fajta erőltetett öntudatosságot fejeznek ki, akár csak a műmájer kisk öcsög férfi megfelelőik, és ez a fajta öntudatosság üres fejjel párosítva eléggé visszataszító tud lenni. Én nem kezdenék ilyen csajjal, az biztos...

2010. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!