Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ebben a helyzetben csinálni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, barátnőm 16, valamivel több mint fél éve vagyunk együtt. Nekem voltak már régebben kapcsolataim, de azok csak futókalandok voltak, neki én voltam mindenben az első.

Az összes eddigi vitánk úgy zajlott le, hogy én elmondtam az én nézeteimet, ő csak nézett kussban... Hozzá se szólt..

Állandóan csak otthon vagyunk, sose akar kimozdulni semerre, de sétálni se... Fekszünk egymás mellett, megszólal, hogy beszélgetni akar, rákérdezek, hogy miről szeretne, erre a válasz "nem tudom". Állandóan előfordul ez. Film nézéskor ugyanez. Filmet szeretne nézni, az persze nem tetszik neki amit én szeretnék nézni, de nem tudja milyen filmet akar nézni... Mikor chat-en is beszélünkm a legtöbb üzenetemre a reakciója egy szívecske, egy ":D" vagy egy mosolygós smiley. Néha már agyfaszt tudok kapni tőle...

Nem tud hozzászólni a dolgaimhoz, állandóan én keresem, hogy mikor találkozzunk, neki tökmindegy ha a héten csak egyszer találkozunk, pedig egy helyen lakunk. Erről is vitáztunk már, de ehhez se tudott mit hozzászólni. Szerintetek? Mit lehet ezzel csinálni?


2013. jún. 2. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, dobtam...
2013. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Fél év sok idő. Eddig nem zavartak ezek a dolgok?
2013. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, kb., havonta felvetettem, utána 1-2 hétig normálisabb volt, de aztán "visszaszürkült". Azon vagyok, hogy most leszarom, talán észhez tér, de nem veszi a lapot...
2013. jún. 2. 22:50
 4/7 anonim válasza:
Ne haragudj, tényleg nem akarom megbántani a barátnődet, se téged de nem lehet valami okos. Szerintem még egy próbálkozást megér, hogy kerek perec megmondod neki amit gondolsz, és hogyha még így se veszi a lapot vagy nem változik meg (már pedig erre nincs túl sok esély, meg ne is akarj valakit megváltoztatni mert abból sosem sül ki jó dolog) akkor nem hiszem, hogy túl sok értelme lenne folytatni. DE ha szereted, akkor viszont maradj mellette. A kapcsolat elején is már ilyen volt?
2013. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindig is olyan volt, hogy rám bízott mindent (pl. filmeknél) de amit én akartam, az sose tetszett neki... Mindig is ilyen volt... akart valamit, rám bízta, nem tetszett neki, aztán nem tudta mit akart..
2013. jún. 2. 23:02
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem érzem, hogy úgy szeretném mint az elején... Egyre inkább megszokás dologba kezd átmenni a részemről
2013. jún. 2. 23:02
 7/7 anonim válasza:
Én mindig olyan embert keresek magam mellé aki határozott. Jobban szeretem a határozott embereket. Jó persze van olyan , hogy az ember elbizonytalanodik de az állandó döntésképtelenség nekem sok. De ez csak én vagy. Nem nekem kell eldönteni helyetted ezt te is tudod és nem is szeretném, hogy szegény lány nagyot koppanjon. Nem túl jó érzés ha az embert dobják. Mérlegelj és dönts. De vedd azért figyelembe, hogy mégis csak fél évet együtt voltatok már. Remélem valamennyit tudtam segíteni :)
2013. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!