Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nem találom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem találom az igazit?

Figyelt kérdés
Nem tudok értelmes csajokat találni.Mindegyik annyira fényévekre van tőlem.Mindegyik discós krva,unalmasak,műveletlenek etc..Én még egy csajt sem találtam aki legalább kb egy hullámhosszon lenne velem.Bennem van a baj?
2011. febr. 11. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég lekezelően vélekedsz a nőkről, tehát igen, benned is van a hiba. De esetleg egyetemen majd egy jófajta bölcsésszel összejössz azt' jóvan.
2011. febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Értelmes lányokat nem a diszkóban kellene keresni. (Ott is találhatsz, de nem esélyes.)

Milyen idős vagy? Mennyi ideje keresel? Mit jelent számodra, hogy értelmes?

2011. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is ez a bajom 22f .... most a legutobbi kosaramat olyantol kaptam aki mar majnem egy hullam hosszon volt velem zenei izles es tudomanyokhoz valo vonzodasunk teren :P csak sajnos azon kivul tul bulizos a csajszi es neki nem tetszik hogy en nem szerinte tul unalmas lenne mellettem , holott meg nem is talakoztunk:(
2011. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szeritnem a csakjokban van a hiva nem bennunk es sorstarsainban ..... tul keves a normalis lany mostansag
2011. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
17 és nem azt akarom hogy letudja vezetni fejből a szénhidrátokat hanem csak hogy a leghosszab dolog amit elolvasott ne a teletext 303-as oldala legyen és a kedvenc műsora ne a Való Világ vagy ehhez hasonló szar.Lehessen vele dumálni.Nem tudóst akarok csak hogy ne legyen sikhülye!!!
2011. febr. 11. 18:08
 6/8 anonim ***** válasza:
sok az ostoba bölcsész, meg sok a bölcsészek közt is a ribanc
2011. febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bölcsészek a Mcdonaldsba dolgoznak.Nem életképtelent mondtam hanem műveltet.Nem egyenlő...
2011. febr. 11. 19:42
 8/8 anonim válasza:

Elég érettnek tűnsz, az életfelfogásod is idősebbekre vall.

Gondolom az ilyen típusú lányok jönnek be, ebből pedig elég szegényes manapság a kínálat, de ha a megfelelő helyen keresel, és számodra nem a külső a minden (ezt leszűrtem azért ;) akkor akár ha szerelem nem, életre szóló barátság lehet a dologból: mert fiú és lány között igenis van barátság :)


Akár különböző fórumokon is keresgélhetnél, olyan témában ami téged is érdekel, és ha egy szimpatikus lánynak az iq-ja bejön, bingó :D Ez a fajta netes ismerkedés amúgy is könnyebb, mint a személyes, főleg ha a környezetedben nincsenek "értelmes lányok". :) 15L

2011. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!