Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar ha a párom 'tanács...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ha a párom 'tanácsokat' ad a haverjainak, vagy 'olyan'dolgokat beszélnek?

Figyelt kérdés

Egyre többször hallottam mostanában, és volt még amiket ő is mesélt, hogy mit beszélt a legjobb haverjával(persze ilyen erotikus dolgok, hogy az mit csinált a barátnőjével.Na ilyenkor felmerül bennem, hogy akkor ő is kibeszéli a mi dolgainkat, amik eddig történtek??)

Meg pl beszéltek az egyik haverjának a munkatársnőjéről,és a barátom azt mondta neki, hogy majd éjjel döngesse meg-.-

Kicsit rosszul esik ilyeneket hallani tőle...szerintetek túl reagálom?

És pénteken lennénk együtt, úgy gondoltam, hogy akkor meg lehetne az első alkalom, mivel ő már régebb is szerette volna, de így ezek után elbizonytalanodtam:/

17 vagyok, ő 18.


2013. jún. 3. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Éjjel döngesse meg? Ennyitől kiakadsz? sose lesz olyan pasi aki megfelel az igényeidnek.

Ha a puncid formáját ecsetelné azt mondom oké, az gáz. de ez semmi

2013. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne viccelj.. az én párom a tesójával is megbeszéli, hogy milyen a szex.. :D (tesójával heti 2-3x minumum találkozok... eleinte kicsit kiakadtam, de aztán rájöttem, hogy annyira nem tré, mint gondolom. mivel náluk tesóval (mindhárman srácok) megbeszélik az ilyeneket. ahogy pl a tesója is mesélt nekünk a csajáról.. :D ilyen ez :D ne drámázz :D
2013. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonképen meg is válaszoltad a saját kérdésed. Azért zavar, mert nem akarod, hogy téged is kibeszéljenek. Így is kifognak, de ne aggódj emiatt.
2013. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De rosszul esett. Miért ad olyan tanácsot nekik? Mintha engem is majd csak"meg akarna döngetni" és azért akarja már annyira:/
2013. jún. 3. 22:05
 5/10 A kérdező kommentje:
3.hát...:( és ezt hogyan hozzam fel témába? Mondjam el, hogy zavar, vagy inkább hagyjam, és ne tűnjek hisztis pi.nak?
2013. jún. 3. 22:06
 6/10 anonim ***** válasza:

te is el fogod mesélni a barátnőidnek, hogy megtörtént, és ő is el fogja ezt mondani a haveroknak. nem gondolom, hogy megalázó módon beszélne rólad, rendes pasi nem tereget ki mindent. de elkerülhetetlen, hogy ne mondja el, pláne ha büszke rá hogy megkapott téged, mert egy fontos lépcsőnek tart az életében. ne agyalj ezen ennyit, megesik. a mostani barátom a legtöbb közös ismerősünknek elmondta, hogy lefeküdtem vele, ami eleinte zavart, de rájöttem hogy úgyis evidens, hogy ebben a korban ez megtörténik :) bízom benne, hogy többet nem mond, ha pedig mégis, akkor elbeszélgetek vele. de amíg nem jut vissza hozzám kellemetlen részlet, nincs miért bosszankodnom, mert én is elmondtam már barátnőimnek dolgokat a pasiügyeimről :)


20/L

2013. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

Hát oké, annyit talán(!)elmondanék, hogy megtörtént, ha kérdik, viszont semmi egyebet, mert szerintem az csak ránk tartozik.

És olyan érzésem lett az ő mondataitól, mintha neki is csak "egy döngetést"jelentene az egész velem. Vagy csak annyi, hogy menőnek akar tűnni?:/

2013. jún. 3. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:
hagyd rá, a fiúk ilyenek. ők szívesen mondanak többet, mert ez nagyfiús viselkedés. ne csinálj ebből ügyet, fruskának fogsz tűnni.
2013. jún. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oké. De annyit azért megkérdhetek, hogy ők mennyire beszélik ki az ilyesmit, nem?
2013. jún. 4. 06:13
 10/10 anonim ***** válasza:
miért érdekel ez annyira téged... nem értem. hát nézd, megkérdezheted, úgyis azt fogja mondani amivel tudja, hogy megelégedsz és nem faggatod tovább. ne idegesítsen már a tény hogy a haverjai tudják, hogy lefeküdt veled. nem egy strigula leszel az életében, ennyire csak kiismerted már...
2013. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!