Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hetente egyszer kétszer...

Hetente egyszer kétszer sörözünk haverokkal. Szénhidrátnapra ütemezem. Helyes ez? Vagy alkoholt abszolut nem lehet inni 90 napig?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor éhgyomorra söröztem, rajtam átfutott, egy dekát nem híztam tőle és nem szólt bele a fogyókúrámba.

A 90 naposban nem javasolt az alkoholfogyasztás, de nekem egykét sör nem ártott meg, mondom, nem ettem előtte már órákkal semmit.

2009. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2009. jan. 24. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! Én is ugyanúgy ittam alkoholt hétvégén vagy amikor jött akkor, egyátalán nem zavart be a diétámba, bár én nem 90 naposat csináltam.
2009. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy pofa sör nem árt, csak ne ess át a ló túlsó oldalára.
2009. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi!!
2009. jan. 24. 23:12
 6/7 anonim ***** válasza:
na sya:) Igazat adok elöttem írónak, Én 90 napoztam és mindíg úgy csináltam , hogy mielőtt ittam volna megvacsoráztam kb 5kor utána 8kor mentem is fel bűntudat nélkül inni:D:D:D:P Persze buli miatt!!jaaa és mellesleg 13 kgot fogytam...:P csak azert arra kell figyelni,hogy mit iszol, mert én általában tisztábbakat ittam nem kevertet meg cukrosat..., de sztem sörből is ihatsz .. de azt MINDENKINEK ajánlom, hogy tartsa be az utana következő 3 hónapot mert tényleg úgy nem jönnek vissza a kgok..na én ezt megszívtam:(:( de nem adom fel :D ;]
2009. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. jan. 25. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!