Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem saját magam. Ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem saját magam. Ötletek?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok. Eddig mindig az ilyen nagy nőcsábász szépfiúk tetszettek. Megláttam őket, és első látásra beléjük szerettem. Nem volt belőlük sok, de mindig pórul jártam.

Most van egy barátom, olyan, amilyenre mindig is vágytam. Mégis elbizonytalanodom néha, hogy vele kell-e lennem. Nem az eddigi tipikus szépfiú, de egy rossz szavam nincs a külsejére. Máskor meg egészen elalélok, hogy hogyan lehetek ilyen szerencsés. Nem érzek nagy lángolást, inkább olyan kiegyensúlyozott kapcsolat. Nincsenek nagy drámák, nagy veszekedések sem. Néha imádok vele lenni, elszakadni sem tudok, mindig rá gondolok, máskor meg úgy érzem, hogy lehet nem vele kellene lennem. Most szerelmes vagyok? Ez az érzés teljesen más, mint az eddigiek.


2013. jún. 4. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen. Nem minden fajta szerelem egyforma, bár vannak, akik ezt nem ismerik el, és nekik csak a lángolás jelenti a szerelmet. Ami többnyire idővel úgyis múlik vagy megszelídül.

Egyszer olvastam valahol "Van olyan szerelem is, ami egyszerűen csak csend." Szerintem ez nagyon szép. Létezik kiegyensúlyozott, nyugalmat adó szerelem, valami mély szeretet. Lehet, hogy az ember lánya néha hiányolja az érintésre lángolást, de szerintem van, amit meg ettől a másik fajta kapcsolattól kap meg, és az előzőtől nem.

Nem mondhatjuk meg, számodra ez szerelem-e, de van ilyen. Hogy neked az-e, arra rá fogsz jönni.

2013. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős probléma. Ugyanígy a nőcsábászokért vagyok/voltam oda, de mindig kiraktam őket, mielőtt én estem volna pofára. Utolsó barátom pedig olyan volt, mint a te barátod, néha alig vártam, hogy talizzunk, néha a hátam közepére sem kívánam. Soha nem volt semmi balhénk amúgy. A végén én szakítottam vele, nem tudtam megindokolni magamnak rendesen, ráuntam talán. Ha felmerül benned a kérdés, az már rég rossz, én egy évet húztam le így vele, és nem kellett volna. Mert ha néha bizonytalan vagy benne, akkor nem szereted, esetleg megszoktad, vagy csak jó érzés, hogy valaki szeret nagyon. Miután szakítottam a sráccal (ő 21), utána pár hétig nagyon rossz volt, néha hiányzott, de azóta eszembe sem jut, vagy ha igen, akkor sem azért, mert hiányzik.


18L

2013. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én sem tudnám megindokolni, ha szakítanék vele, de szó sincs ilyesmiről. Csak néha félek, hogy azért szeretek vele lenni, mert olyan vele a dolog, mint amilyet mindig is elképzeltem.
2013. jún. 4. 18:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont ugyanígy kezdődött nekem is. De tiszta szívből remélem, hogy nálatok máshogy alakul. :)
2013. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!