Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ha azzal álmodok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominiii kérdése:

Mit jelent ha azzal álmodok akivel kavartam?

Figyelt kérdés
párszor kavartam egy sráccal úgy volt hogy összejöttünk de aztán elég csúnyán összevesztünk.Azóta 2szer álmodtam vele az előtt soha még akkor se amikor kavartunk.
2013. jún. 4. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
rád kacsintott a tudatalattid.
2013. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Haverom Jason Stathammel álmodott, én meg Jackie Channel pedig nem kavartunk velük :D
2013. jún. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mély érzéseket keltett benned, fontos a számodra ez a srác. Nyilván még most is érzel iránta valamit.
2013. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát nem nagyon beszélek vele sőt semennyire szóval ezért fura inkább
2014. márc. 7. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell beszélned vele.
2014. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!