Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tetszhet egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhet egy fiu ha kavartam a barátjával?

Figyelt kérdés
Mármint persze hogy tetszhet, csak megéri egyáltalán? Kavarás alatt most kb azt értem, hogy beszélgettünk néha, kb már mindenki tudta hogy tetszik nekem, aztán mégsem lett semmi.(tudom hogy ez nem is számít igazi kavarásnak, de most erre nemtudok jobb szót) Nagyon nagy ribancnak tartanának, vagy nincs ebbe semmi? (mert amugy tényleg nem volt semmi különös)elöre is köszi.:)

2013. máj. 21. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Barát barátja: tabu volt/van/lesz. Ha a világ legjobb pasija is az illető, akkor is.
2013. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké, de mondjuk sose találkoztam a barátjával csak facebookon beszélgettünk, de a fiu tudta hogy bejön nekem a barátja, és ugyvolt hogy találkozunk, de nem jött össze..
2013. máj. 21. 16:54
 3/3 anonim ***** válasza:

ettől az agyam tud elszállni, mert nem is volt köztetek semmi, akkor mi a fenéről beszélünk

ehhez nem kell itt se beszélgetni és leírni, azt teszed a mit jónak látsz, utána kiderül, mert attól hogy tetszik Neked, az nem biztos Te bejönnél neki N

2013. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!