Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jót jelent ha a srác aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jót jelent ha a srác aki tetszik rendszeresen bámul?

Figyelt kérdés

Van egy fiú és már régóta tetszik, mostanában észrevettem hogy ha elmegyek előtte, vagy beszélek egy haverjával mindíg engem néz, úgyhogy megkértem a barátnőmet h figyelje hogy tényleg így van vagy csak beképzelem...szóval lementünk ahol ők voltak és megint láttam hogy engem bámul, utána a barátnőm is megerősített engem ebben, hogy ezt félre se lehetett volna érteni, rendesen végigmért, és azóta amikor jön szembe a folyosón vagy csak elmegyek a termük előtt amikor kint van vagy ilyesmi mindígmegnéz/ végigmér...egy hete bejelöltem face-n is, fél percen belül visszajelölt, de nem ír. Szóval lehet mindenkit megbámul (de egyik barátnőmet se szokta csak engem..) vagy jelent ez egyáltalán valamit?

Fiúk ti mind szoktatok ilyet csinálni? miért? Akartok is valamit a lánytól vagy csak megnézitek szimplán azért mert fiúból vagytok? Szerintetek tetszem neki? Segítsen valaki mert megőrülök :) 17/L



2013. jún. 4. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy be van fosva és nem mer leszólítani.
2013. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen tetszel neki, de ehhez nem kell atomfizikusank lenni
2013. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Küldj neki jeleket, szemezz vele, ha ezután se lép, akkor hagyd
2013. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De ő ez a vagány laza srác...szóval nem nagyon tudom elképzelni hogy ne merjen megszólítani, ezért nem tudom hova tenni a bámulást se :)

Igen tudom hogy szemeznem kellene vele, de annyira helyes..teljesen zavarban vagyok a közelében..oda se merek nézni..pedig ő az első aki tényleg zavarba tud hozni (hevesebb szívverés, pillangók, pirulás, és a közelében nem tudom megállni hogy ne vigyorogjak)..áhh egyszerűen kell nekem :) Voltatok már hasonló helyzetben? :)

2013. jún. 4. 21:51
 5/8 kolosszus22 ***** válasza:

Elsővel egyetértek, nem mindenki olyan vagány ám kérdező, mint amilyennek látszik, főleg ha nőkről van szó. :D

26F

2013. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ó emberek képzeljétek ma bejelölte facen a legjobb barátnőmet..:/ Nem is értem..én bejelölöm erre ő bejelöli a legjobb barátnőmet?! Az milyen már?!
2013. jún. 5. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Írj rá hogy jó lenne ha megismerhetnéd, aztán köszönj neki suliban, és szerintem lépni fog. Nem kell ezt túlbonyolítani. Válaszolva a végére, az hogy valakire ránézünk nem azt jelenti hogy vele akarjuk leélni az életünket. Azért "mérünk végig" valakit mert szép.

17f

2013. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na?? lett balole valami?
2013. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!