Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belezúgtam de van barátnője....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam de van barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel még csak köszönő viszonyba sem vagyunk,de valami nagyon megfogott benne.De mint kiderült van csaja aki nagyon gyönyörű.Gondolom esélyem sincs.Tudom,tudom keresnem kéne valaki mást DE barátkozni nem tilos ugye?És honnan tudhatnám meg,hogy esetleg én is tetszem e neki?Kérlek segítsetek!

2013. máj. 29. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd békén...
2013. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is tudom,hogy ez nem helyes de ez nem ilyen egyszerű. :/
2013. máj. 29. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
De pont olyan egyszerű. Fogod magad és többet nem beszlész vele. Te sem örülnél ha a te párod lenne és ráakaszkodna egy ilyen kis liba.
2013. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barátkozni nem, de neked nagyon viszket, és nyilván nem barátkozni akarsz...Ha szerelmes a barátnőjébe, úgyis elhajt, ha nem, és félrelép, remélem, nagyon beleszeretsz, és téged is megcsal egy hozzád hasonló kis kurv@v@l.
2013. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Először is mint olvashattátok nem nem szoktunk beszélgetni.Sőt még elszakítani se akarom a barátnőjétől,bár az,hogy szereti az túlzás..mindegy az ő dolguk.Nem miattam fognak szétmenni az biztos!Viszont az hogy hasonló az érdeklődési körünk és attól függetlenül szívesen összebarátkoznék vele minden hátsó szándék nélkül nem hiszem,hogy Qrva lennék.
2013. máj. 29. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!