Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is csinál a barátjának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is csinál a barátjának "szexi képet"? Ki mennyit mutat?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 00:48
 1/9 anonim ***** válasza:
neked 1-et sem.
2013. jún. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tanácsos...Tőlem kérte már a barátom, de elmagyaráztam neki, hogy ez veszélyes játék, és nézegessen élőben inkább, képet nem kap. :)Értem én, hogy megbíznak a párok egymásban, de sosem tudni, hogy a kapcsolat meddig tart, és hogy utána mit kezd a srác a kapott fotókkal...
2013. jún. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

aki csinál az idióta, mert könnyen a neten végezheti alázós oldalakon, akkor is ha a barátját egy szentnek tartja aki sosem lenne képes erre

ezek a "szexi fotók" merényletek önmagad ellen

2013. jún. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek a fentebb válaszolókkal, ilyen kép nem készült rólam soha és nem is fog. Ha valaki látta már, hogy milyen nagy szerelemnek is milyen csúnya anyázás lehet a vége, akkor nem csinál ilyeneket.
2013. jún. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a volt b.nőm küldött a p*nájáról 2 képet. Aztán rövidre rá kidobott ,de eszembe nem jutott föltenni a netre hogy ezzel szivassam, meg amúgy is csak a p*na látszik, bárkié lehetne..
2013. jún. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, de nem úgy, hogy odaadom neki, hogy tessék, vigyed (annyira nem vagyok naiv), csak megcsinálom a fotót, másnap megmutatom neki, ezzel foglalkoztam tegnap címszóval, aztán törlöm.
2013. jún. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én direkt voltam ilyen fotózáson, és megleptem a párom egy nagy rólam készült szexi képpel, ami kint van a falon. Sokan fel se ismertek rajta, melltartó van rajtam és bugyi, szóval nem teljesen pucérkép és bizonyos részletek el vannak homályosítva, nem nézek bele a kamerába. Teljesen vállalható így, de amúgy sem vagyok szégyenlős típus.

27N

2013. jún. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minek? Élőben is láthat. Meg mit számít ki mit csinál, ha te akarsz csináld :D Ahogy érzed.
2013. jún. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem. Félnék, hogy rossz kezekbe kerül. Nem a barátomban nem bízom, tuti, hogy ő nem mutogatná senkinek meg töltené fel netes oldalakra... de mi van, ha ellopják a számítógépét, telefonját, feltörik a gépet? Akkor a szexi képem megy a netre, vagy vmi prostikat reklámozó oldalra, vagy a Napiszarra, attól függ, hogy sikerül a kép :D... ráadásul a jó hírnevem is tönkremenne emiatt.
2013. jún. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!