Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (Fiúk, lányok) Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Fiúk, lányok) Volt már olyan, hogy nem akartatok gyereket, de aztán jött a nagy Ő és mégis?

Figyelt kérdés
Úgy értem, addig a pillanatig, míg meg nem ismertétek a szerelmeteket, nem is érdekelt titeket a téma, aztán hirtelen, vagy nem hirtelen, de eszedbe jutott, hogy talán Ő az, akitől mégis szeretnél. Volt már valakivel ilyen? Létszi, írjatok, kíváncsi vagyok. Az sem baj, ha aztán nem lett, mert mégis szétmentetek valami miatt, de egy ideig mégis gondoltatok erre...
2013. jún. 5. 04:38
 1/8 anonim ***** válasza:

én egyáltalán nem gondoltam gyerekre, de amióta ismerek egy lányt, tőle jó lenne. hm. nagyjából ennyi :D

23f

2013. jún. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, na akkor ez olyan! :)
2013. jún. 5. 04:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert aki gyereket akar azzal eleve nem illünk össze.
2013. jún. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Mert mit kimondok, ahhoz tartom magam.
2013. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, értem, de Én most inkább azok válaszát várom, akik igen...
2013. jún. 5. 11:02
 6/8 anonim ***** válasza:

nálam ez volt igen. addig nem akartam gyereket, amíg meg nem ismertem meg az igazi szerelmemet. csak azóta szeretnék, amióta vele vagyok, 3 éve.


más kérdés hogy azóta kiderült nem is lehet kisbabám:( szóval nagyon úgy néz ki hogy kettesben maradunk a férjemmel.


27/N

2013. jún. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnálom! :(
2013. jún. 6. 07:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!