Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ahhoz, hogy egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz, hogy egy párkapcsolat jól működjön, a barátoknak milyen szerepe kell legyen? Ti mennyit találkoztok párotokkal?

Figyelt kérdés
A párom szerint nem jó ha egyfolytában együtt vagyunk, egységesen el kell osztani az időt a barátokra és a párunkra is.Szerintetek is így a helyes vagy én reagálom egy kicsit túl?
2013. jún. 5. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Ki hogyan érzi,nincs ezzel semmi gond,amit a párod mondott.

Te úgy érzed keveset találkoztok?

2013. jún. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az kialakul.Nincs leírva a nagykönyvben a jó kapcsolat minden egyes pontja.

Mindenkire kell fordítani időt.Nem kell mindig a párunkkal lenni.Sőt nem is ajánlatos.

A bizalom a legfontosabb.

2013. jún. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem szükséges folyton együtt lenni. Úgy is fogalmazhatnék, hogy hülye dolog azért elszakadni a barátoktól, mert egyszerűbbnek érzed egy emberre koncentrálni. Eleve az olyan esetekben fajul könnyen gyűlöletté a két fél közti kapcsolat szakítás után, mikor egymásért dobják a haveri társaságot. Meg mondjuk ilyen esetekben van az is, hogy a barátok elkezdenek féltékenyek lenni és szapulni a partnert, aminek meg ugye egyenesági következménye idővel a kapcsolat megromlása valamelyik irányba.


Röviden: totálisan igaza van

2013. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát én is egyet értek a párommal,csak elég fura érzés,hogy egyen rangón vagyok a barátaival,hogy egy kicsit se vagyok fontosabb
2013. jún. 5. 09:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit túlpörögted az "egységesen" szót :). Gyanítom, ő sem így gondolta.
2013. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a barátnőm mindig fontosabb, mint a barátaim. ez persze nem azt jelenti, hogy őket elhanyagolom. beállt egy egyensúly...ez mindenkinél más
2013. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát igen,inkább az egységes szón akadtam ki, én úgy gondolom,hogy azért egy párkapcsolatban a párunk fontosabb kell legyen,mint a barátaink
2013. jún. 5. 10:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt is párkapcsolata válogatja. Egy komoly kapcsolatban, ahol az életem tervezem közösen, természetesen a barátnőmmel töltenék (és töltök) több időt, de egy lazább kapcsolatban hülyeség így tenni.
2013. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi mindennap együtt vagyunk, úgyértem hogy suli után (én), meló után (Ő) mindig találkozunk pár órára ha úgy engedi az időnk, és péntektől vasárnapig nonstop együtt vagyunk. Ez nagyon jól működik. De ettől függetlenül nem hanyagoljuk el a barátainkat sem. Bár ha azt nézzük közösek a barátaink is. Pl. az ő legjobb haverjának a húga az én legjobb barátnőm, szólva szoktunk csinálni közös programokat. De van olyan is hogy csak én találkozok az egyik bnőmmel vagy Ő az egyik haverjával. Teljes egyetértésben vagyunk ilyen téren, nincs konfliktus sem, hogy ki kivel, merre hány méter...

Ha a párod így gondolja a dolgokat, nem tudsz mit tenni ellene, ráakaszkodni sem szabad, mert akkor csak rosszabb lesz és úgy fogja érezni hogy megfojtod...ha Neki erre van szüksége, el kell fogadnod.

Nekem szerencsém van, mert a párom is ugyan olyan ragaszkodó típus mint én, szóval ha csak 5 perce is lenne arra hogy lásson él vele, akárcsak én :)

2013. jún. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nálunk ez úgy alakult, hogy alapvetően én kb évente találkoztam 1x pár volt osztálytársammal és ennyi. Nem voltam soha eljárós. (szándékosan nem írtam hogy barátnők, mert azt hittem azok, de 11 év után kiderült mégsem.)


a férjem pedig pont az ellentétem. ő szeretett ide oda menni a haverjaival, viszont mióta együtt vagyunk (3 éve), nem találkozik velük annyit.


Én hiába mondom neki, hogy menjen amikor szeretne, csak vigyázzon magára meg ilyesmi, nem szeret igazán nélkülem menni.


Most úgy áll a dolog, hogy nagyjából 2 havonta találkozunk a haverjaival, akik jó fejek, és szerencsére a körben szokás a párjukat vinni (mindenki szokta) , úgyhogy nem lógok ki:)


bár ez nekem sokkal több mint amit egyébként eljárnék.


az én "barátnőimről " csak annyit, hogy amióta a férjemmel összeházasodtunk, teljesen le vagyok ejtve, abszolút nem törődnek velem, ki lettem taszítva. Most egy másik lány találkozgat velük, aki jegyben jár valakivel. Amúgy, még az esküvőnkre se jöttek el, a legócskább kifogásokkal fárasztva engem (a nincs pénzemtől, a nincs mit felvennem-en keresztül, az épp aznap megyek el bowlingozni-ig!!!!!)


mindezt azok után , hogy elmondtam azt vehettek volna fel amit akarnak, nem volt elvárás az ajándék, mert nekem az lett volna a fontos , hogy ott legyenek, akiket a barátnőimnek hiszek, és bowlingozni bármikor el lehet menni.


ráadásul az egyik, másfél év után 1 hónappal az esküvő előtt visszamondta a tanúskodást (persze ő se jött el), pedig azt megígérte! aztán aznap ír nekem fb-n hogy nincs pénze és nem jön... persze mert én aznap reggel csak az fbs fiókom fogom bámulni.....


undorító! én akkor mondtam mikor ez volt és később mikor észrevettem hogy ki lettem közösítve, hogy nekem ezek nem hiányoznak!


a férjem haverjai jó fejek, és velük lógunk :)


27/N

2013. jún. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!