Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy tudnék arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tudnék arról leszokni, hogy a barátom facebookját olvasom?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon gáz de egyszerűen rászoktam, mint egy szenvedély betegség és nem is fer vele szemben.Szóval az ehhez hasonló mondatoktól kíméljetek. Tudom hogy szemétség, amit csinálok.

Egyszer belépett a gépemen és valahogy megjegyezte a jelszavát hiába lépett ki utána és dőlt minden.. rászoktam.

Adjatok valami tanácsot győzzetek meg hogy ezt hagyjam abba ! tényleg nagy segítség lenne..



2013. jún. 5. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Tuti kiprobalnam, hogy mihez jo meg az a jelszo. Fogd fel ugy, hogy, ha jo a bankszamlajahoz, akkor leszoksz a facebookrol es a szamlajat szivod le..
2013. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kérd meg hogy váltson jelszót. mondd el neki őszintén, hogy ez a helyzet.
2013. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Nekem sem sikerült én az exemet nézegetem 5 percenként
2013. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem szép dolog. Ezen nincs mit leszokni, ne csináld és kész :). Töröld ki a jelszót. Nem tudom milyen tanácsokat lehet adni ehhez..
2013. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna ha a barátnőm nézegetné legalább lenne aki használja.
2013. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Először is bocs, de ez szerintem baromira szánalmas. Egyrészt ez az ő online magánszférája, amihez rajta kívül senkinek, semmi köze. Másrészt kvázi levéltitoksértést követsz el...

Mondd meg neki, hogy változtasson jelszót. Egyébként meg, azt hiszem ott, ahol az előzményeket is törölni lehet, valahol van egy beállítás, ami törli a megjegyzett jelszavakat is a bejelentkezős oldalaknál. De erről nyilatkozhatna valami computer-guru is.

24N

2013. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ha elmondanám neki ezt a dolgot tuti szakítana velem, szóval az hogy megkérjem változtassa meg a jelszavát..hát semmiképp sem fogom.
2013. jún. 5. 18:54
 8/12 anonim ***** válasza:

És tudod is a jelszót fejből vagy csak el van mentve? Ha a második, akkor töröld ki a mentett jelszavak közül (illetve ezt így is-úgy is tedd meg).

Találsz "érdekes" dolgokat? Gondolom, nem, mert azt írtad volna. Akkor örülj neki, mint majom a farkának, hogy rendes barátod van, és szégyenedben ne lépj be min. 2 hétig. Hagyd tisztulni a lelkiismereted, és hátha aztán kisebb lesz a kísértés.

2013. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy az előző barátomnak én is nézegettem a fb-ját, mert tudtam a jelszót (amíg rá nem érzett - szerintem - és meg nem változtatta). A mostani egyszer hagyta magát bejelentkezve még hónapokkal ezelőtt, és akkor beleolvasgattam pár levélbe, és olyan dolgokat is találtam, amik "tetszettek" (ahogy másoknak írt, akár régebbi csajoknak is). Aztán képzeletben pofonvágtam magam, és azóta nem jártam arra. Megtehettem volna, mert egyszer megnéztem a gépén a mentett jelszavakat, de ez tényleg olyan gáz... Főleg, amíg érzed, hogy téged szeret.
2013. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is néztem anno, bár nekem volt is rá okom. eleinte tudtuk egymásnak a jelszavát aztán mikor belenyúlkált a dolgaimba megváltoztattam. onnantól ő is változtatgatta, hol tudtuk egymásét hol nem. azóta nem érdekel a dolog mióta kiszerettem belőle. de így hogy te nem találsz semmit, vagy mond meg neki vagy töröld.
2013. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!