Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől rossz ember lennék?

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon jól megvagyunk, DE!

Tudom, rettenetes dolog, de van egy másik srác is, aki tetszik. Annyira nem (még, talán), hogy meg is csaljam vele a barátom, de a szikrázás elég egyértelműen ott van közöttünk, úgy érzem, hogy én is tetszem neki (holott elvileg neki is van barátnője, bár személyesen még sosem láttam- sőt, ami azt illeti, képen sem).

Mostanság, mivel a barátom kicsit hanyagol, olyanokat vág a fejemhez néha, hogy engem a szexen kívül más nem is érdekel (ami különben teljesen alaptalan), egyre többet gondolok erre a másik srácra is, és félek, hogy ez is szerepet játszhat abban, hogy a barátommal most romlik a kapcsolatunk. Vagy legalábbis én úgy érzem, hogy romlik. Alig találkozunk (nyilván okkal, most, a vizsgaidőszak alatt), ha meg beszélünk, akkor gyakran- elismerem, sokszor az én hibámból- veszekszünk. Pedig nem vagyunk együtt régóta, egy fél éve kb.

Én tudom, hogy ki tudok tartani mellette hűségesen, ameddig kell, szóval akármennyire is tetszik ez a másik srác, nem lépek félre, de a gondolattal néha eljátszogatok, és bevallom, igenis jólesik az a fajta kis huza-vona, flörtölés, a szikrázó levegő kettőnk között- mindez persze a társaság szeme láttára, játékosan, semmi extrém érintés vagy csók vagy bármi. És hiába, hogy én ki tudnék tartani, jelenleg nem érzem, hogy ezt a barátom viszonozná olyan szempontból, mint kis kedvesség, stb., és nem érzem, hogy igazán megéri nekem hűségesnek maradni- attól függetlenül, hogy képtelen lennék őt megcsalni.


Mindettől én rossz ember vagyok? Rosszul kéne éreznem magam? Mert az az igazság, hogy úgy érzem... Mármint rosszul és égetnivalónak... Pedig nem csaltam meg, nem is fogom megcsalni a barátom. És mégis. Vajon erről beszélnem kéne neki? Nem félékeny fajta, de ez szerintem még őt is zavarná...


amúgy, én 20 éves vagyok (ki gondolta volna, mi? az írás alapján 14-et saccolnátok...), a barátom 21, a másik srác 26.


különben bocsánat a zavarosságért. meg a hosszért is.


köszönöm az esetleges válaszokat, véleményeket, tanácsokat!


2013. jún. 6. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
SZia! Nem vagy ettől rossz ember, csak ilyenkor az ember azért bele szokott gondolni, hogy ha a pasid lenne ebben a szituban, neki tetszene így egy másik lány, Te hogy reagálnál rá, ha kiderülne. Persze azt mondaná, hogy nem csalt meg, semmi sem történt. Fájna neked... Rossznak tartanád.. Ugye hogy?!
2013. jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha fél év után ilyen problémáitok vannak már a barátoddal, akkor kétlem, hogy ez egy hosszú életű kapcsolat lenne.

Nem vagy rossz, hiányzik valami a jelenlegi kapcsolatodból, ezért keresgélsz máshol. Ha meg akarod próbálni a barátoddal rendbe hozni, akkor mindenképpen beszélgess vele. (de ne a másik srácról, hanem hogy te hogyan érzel) Ha változik jó, ha nem, akkor kiléphetsz nyugodt szívvel, hogy te megpróbáltad.


Megcsalást nem javaslom, totál felesleges. Először szakíts a barátoddal aztán utána azt csinálsz, amit akarsz.


29/n

2013. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen hogy hasonló fellángolással úgy éreztem nem szeretem eléggé a barátom de ez mindig megváltozik mikor hazamegyek és rájövök hogy imádom. Nem kellene más... De ha te úgy érzed kihűlt a kapcsolat akkor beszélj vele erről.
2013. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 omba ***** válasza:
100%
"Én tudom, hogy ki tudok tartani mellette hűségesen, ameddig kell, " - de minek is?
2013. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát nekem az a véleményem, hogy oké, hogy tetszik a srác, de ne mondd el a fiúdnak, mert kiakadna. És most jön a letolás.. ember!!! viszgaidőszak, streszz meg minden... jóhogy nincs annyi ideje rád. neked kéne megértőbbnek lenni vele. ráadásul a te hülyeséged miatt kaptok össze mindig. mi lenne ha megvárnád míg vége a vizsgáknak, aztán ha nem változik semmi, változtatnál rajta? ja és sztem elfelejheteted ezt a fickót, aki CSAK tetszik (nem is ismered)
2013. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
változtatnátok rajta*
2013. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A kategóriából kiindulva meglepő, de hasznosnak találom mindet! :)

Megértő vagyok vele, amennyire csak tudok, de ha hetente egyszer látom, néhány órára, és akkor is le vagyok tolva, hogy nem a városban sétálgatni akarok, hanem mondjuk rendesen vele lenni (itt van az a rész, hogy a szexen kívül engem nem érdekel semmi), akkor azért igenis megbántódok.

Amúgy meg azt egy szóval sem mondtam, hogy CSAK az én hibámból veszekednénk, csak elismertem, hogy gyakran van miattam vita. De azért nem mindig miattam...

2013. jún. 6. 13:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy ellen tudna állni egy jó csajnak, aki éppen nyúlkál a gatyába :D

vagyis én tuti "engednék a csábításnak" :DDD sajnos az én barátnőm jóval szerényebb ennél :( :D

2013. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!