Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember lennék?

Figyelt kérdés

Még nyár végén átmentem o.társamékhoz akik Pest mellett laknak egy kisebb városban, és ott megismertem egy lányt akibe nem mondanám, hogy szerelmes vagyok de nagyon szép és helyes.. Utólag kiderült, hogy a lány szerelmes belém, és úgy November közepén felmentünk hozzá haverokkal iszogatni, én meg totál rámásztam a lányra, fogdostam mindenét, de nem smároltunk mert nem akartam, hogy azt higgye, hogy szeretnék párkapcsolatot.. Igaz ő berúgott én pedig nem.

Csak nagyon jó érzés volt fogdosni..

16/F

Nem tudom, hogy megbántottam-e,de azóta nem nagyon beszéltünk, meg nem is találkoztunk.


2012. dec. 29. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

nem akartál tőle semmit és nem is tettél semmit, csak megfogdostad. ha nincs párja akkor ennyi.

lezárult egy fejezet. nem vagy rossz ember.

2012. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ, igazából csak azért bánt a dolog, mert mivan ha abban reménykedett ezután, hogy elhívom randizni aztán meg jöhet a kapcsolat

aminek igazából örülnék is ha lenne,de nem vele..

2012. dec. 29. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

részegen fogdosni egy olyan lányt, aki kapcsolatot akarna tőled, te pedig tudod hogy nem tőle, az nem úriemberhez méltó viselkedés

de mentségedre szóljon, h még fiatal vagy

2012. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ott, mindenki előtt összefogdostad?

á, nem, egy kicsit sem aláztad meg...

2012. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igazából takaró alatt, mert ágyban voltunk mi 2en

de nem hiszem h az változtat valamit

2012. dec. 29. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Konkrétan játszottál vele és az érzelmeivel. Tipikus pasi vagy csak...
2012. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember.
2012. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!