Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hajlandó anyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hajlandó anyám elfogadni, hogy sem párkapcsolatot, sem családot nem szeretnék?

Figyelt kérdés

Légyszi normális válaszokat! Már elegem van emiatt, hogy mindig ezen lovagol és ezzel cseszeget! Hogy lehetne vele elfogadtatni, hogy én ilyen vagyok és kész!


(19 éves vagyok és lány...)


2013. jún. 6. 13:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Nekem egész más életcéljaim vannak, azt most hosszú lenne elmondani, hogy mi vezetett idáig.

Ezzel van a baja.

2013. jún. 6. 13:54
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezt sehogy.Mindig is azt fogja várni mikor fogod bejelenteni neki ezeket.
2013. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%
Jogosan van kiakadva, mert ilyen korban már igényelned kéne a párkapcsolatokat. Szüleid elváltak?
2013. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

És jogosan kérdezi meg: mi értelme lesz így az életemnek?


Mert én az életem értelmét nem ebben látom, amit nem tud elfogadni. Hogy ő tisztességesen nevelt, tanítatott és most erre egy ilyen lánnyal kell szembesülnie...

2013. jún. 6. 13:56
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem váltak el a szüleim, de rossz a viszonyuk.
2013. jún. 6. 13:57
 6/16 anonim ***** válasza:

Pisti.

Nincs jogosan kiakadva.Mindenki a saját életét éli.Nincs beleszólása senkinek.

Ha ő nem akar párkapcsolatot akkor nem akar!

Ettől ő még normális gyerek!

2013. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

3! ne haragudj, ahány ember annyiféle

a középső gyerekem kedves kérdező Veled egyidős és szintén lány, ő sem akar, igaz én nem is szoktam semmit sem kérdezni, sem mondani neki, mindegyik azt csinál amit akar, az emberek és szemléletük úgyis változik, nem szólok bele

2013. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Te is ruhába öltözteted a kutyádat igaz? Hát ha azt akarod hogy 40 évesen is csak egy bohócpulcsis kutyád legyen a lakásban ami mellett a másik társak a nikotintól sárgult ráncos kezed akkor hajrá! Anyád a hülye.
2013. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
aért, mert vannak bizonyos társadalmi elvárások és "normák", attól még senkinek semmi köze ahhoz, hogy hogyan élem én (vagy a kérdező) az életét.
2013. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves Poros Vénusz! Na, most ezzel nem értem, mire akarsz kilyukadni, tényleg.


Most, ha azt írod, hogy anyám hülye, akkor nincs igaza, ebből az jön le.


De a válaszod eleje meg gondolom arra céloz, hogy nekem nincs igazam. Egyrészt ilyen tuti nem leszek, nincs kutyám és nem csípem őket és eszem ágában sincs cigizni. Nincs amúgy semmi bajom, csak ezzel a nézetemmel lógok ki kicsit. Különben átlagembernek tartam magam, mint bárki máás.

2013. jún. 6. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!