Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám halála óta nem tudok ki...

Anyám halála óta nem tudok ki alakítani párkapcsolatot, miért?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, aki ezt kihasználva kihasznált. Normális párkapcsolatot meg nem tudok kialakítani.

A testvérem és a barátnője szintén kihasználták az alkalmat, hogy megkeserítsék az életem.

Ezután hogy lehet egyáltalán bízni az emberekben?

Szedek természetes nyugtatókat, meg szedek magne b hatot, de az nyilván csak nyugton tart, de nem igazán lesz jobb a hangulatom.

Mit tettetek már? Ti, akik voltatok hasonló helyzetben?

Szeretnék szingli maradni egy életre, de nem tehetem, mert az öcsémék miatt ki kellene alakítanom egy párkapcsolatot, csak éppen ez nem megy.


2011. júl. 10. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi köze az öcsédnek a párkapcsolatodhoz? Ez zavaros.
2011. júl. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az a Te döntésed, hogy szeretnél e szingli maradni. Miért kéne párkapcsolatot kialakítani az öcséd miatt? Nem szólhat bele az életedbe.
2011. júl. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na, akkor kifejtem bővebben.

Együtt élek az öcsémmel és az ő barátnőjével.

Anyám halála után összezuhantam. Akkor kezdett el hatalmaskodni az öcsém barátnője, és mostanra egyre nagyobb mértéket öltött ez, értsétek úgy, hogy egyre többször turkált a holmijaim között, ide-oda rakosgatta a dolgaimat. Én kétszer tettem ezt meg: amikor elpakoltam az intimbetétjét, még így látom, hogy hol van..., de azért jobb a helyzet, mert mindig elöl hagyta, meg a fogkrémet, ami sztem az öcsémé, meg a borotváját, amit néha elölhagy, és a fogkrémet , meg a borotvát pont ott hagyja, ahol nem kéne, mert nekem kell a hely, én nem is szóltam emiatt eddig, úgy voltam vele, hogy elpakolom. Hangsúlyozom, hogy én már legalább féléve megbeszéltem a betét ügyét velük, vagy inkább kiharcoltam, és a pár hónapja a fogkrém ügyét, tehát nyugodtan arrébb tettem. Ő ellenben egy csomó mindent csinált már, fogta, és begyömöszölte a vizes törölközőt az anyám szekrényébe, amit senki nem használ, és meg is rohadhattak volna a ruhák,de legutóbbi tette bosszantott fel, hogy rárakta a kajás tálcát a táskámra, holott este hagytam csak ott a tálcát, utána én is meg is ettem a rajta lévő barit. Aznap eldugta a fogkrémemet is, amit este találtam meg. Ezért este el akartam vele beszélgetni. De annyira agresszív volt, hogy egymásnak ugrottunk. Utólag már én is látom, hogy csak kiprovokálta a vitát, de eddig még ennyire nem mutatta ki a foga fehérjét. Az eset óta apámmal is jobban foglalkoznak, valszeg ellenem akarja őt fordítani. Ilyen mézes-mázos módszerrel. Aztán csúnya vége lett. Ez volt pár napja.

Már sokszor felírtam ide emiatt, mert tudtam, hogy a nő el akarja venni a házamat. Ugyanis a ház, amiben élünk, az az én tulajdonom és az öcsémé. A nő rezsit se fizet. Gondolkodom rajta mostanában,hogy beveszem őt is a fizetésbe, ha ilyen nagy a pofája. De azon is gondolkodtam, hogy ehelyett inkább én is idehozok valakit, aki nem fizet semmit, hogy bosszantsam őket. És azon okból kifolyólag, mert korábban kaptam egy olyan választ a neten, hogy azért csinálják, mert egy hármas kapcsolatban az egyiket mindig kikezdik. Tehát kiegyenlíteném az erőviszonyokat, és így sokkal egyszerűbb lenne mindenkinek. Tehát hoznom kell ide valakit.

De nem tudok kialakítani párkapcsolatot anyám halála óta, sőt, még találkozni sem voltam képes.

Én azt hittem,hogy csak amiatt a fiú miatt van, akit szeretek, de kétlem, mert korábban attól függetlenül találkoztam másokkal. Mármint értsd úgy, hogy első randi, nekem senkim se volt azon a fiún kívül már két éve...

Ezügyben kérnék segítséget. Mit tegyek, hogy ki tudja alakítani párkapcsolatot?

2011. júl. 10. 09:11
 4/4 A kérdező kommentje:
De végig gondoltam, hogy szerintem találkoztam valakivel azóta, de talán egy fiúval. Nem tudom, hogy mi történt velem, ezért írtam ezt ki.
2011. júl. 10. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!