Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar mindenki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki ennyire görcsössen párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy manapság már mind1, hogy ki csak könnyű legyen megszerezni és legyen csaja/pasija.

Ezekből a kapcsolatokból senki nem hiányolja az érzelmet?

Ezt valahogy nem értem, hogy lehet valaki ennyire rákattanva a témára mikor még csak nem is szerelmes.


2013. jún. 4. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pl rohadtul nem izgatom magam egy kapcsolatért.

Most jobban esik ha suli,edzés,meló után pihenni tudok és nem csak a hisztit hallgatok.

2013. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyon sok önbizalomhiányos, jellemtelen ember van, aki attól reméli a boldogulását, hogy valaki másra támaszkodik. Férfi és nő egyaránt. A legszebb, amikor két ilyen lelkisérült ember találkozik egy párkapcsolatban...na, annak általában sosincs jó vége.

24L

2013. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts! Én pl. egyáltalán nem akarok mindenáron kapcsolatot. Nyitott szemmel/füllel járok, de csak akkor köteleződöm el, ha olyasvalakivel hoz össze a sors, akivel tényleg maximálisan illünk egymáshoz.
2013. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért akarnak ennyire nagyon egyes emberek mert nincsenek barátaik sem, haveri körük sem. És szinte teljesen egyedül vannak.
2013. jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
# 4: Az ilyenek viszont párkapcsolatban is magányosak lesznek...
2013. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem érzelem nélkül nem menne egy kapcsolat.Ne azért legyen velem valaki,hogy kitöltse az űrt,se nem azért,mert mondjuk jól mutatunk együtt.

5:Ez így van

2013. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!