Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt végleg elrontottam, igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt végleg elrontottam, igaz?

Figyelt kérdés

Szóval.15/F vagyok.

Van egy Lány,akit nagyon régóta ismerek.Valahogy egy ideje (úgy fél éve) komolyabbra fordult a kapcsolatunk.

Na nem azonnal,hanem eleinte többet kerestük egymást,nagyon jól kijöttünk (mindigis).

Na,a baki ugyebár ott kezdődik,hogy fiú-lány barátság NINCS.Legalábbis nálam ez nem létezik,és nem is működött sokáig.Egyre többet éreztem iránta.Mostmár ott tartok,hogy beleszerettem.Stílusába,ahogy engem kezel,és alapból ahogy hozzááll dolgokhoz.(És természetesen nagyon szép is!!)

El szerettem volna mondani neki...de sokáig vártam (mire..),és szerintem elkéstem. :(

Tudja már másoktól az igazat.(pletyka,de nem lehet mindent letagadni..)

Túlságosan elnyújtottam a dolgot...és már nem beszélünk annyit.

Én pedig hoppon maradtam,mert most jövök rá,hogy hiányzik.

Nabumm .:(


2013. jún. 6. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez ien sajnos. De sose túl késő.
2013. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak nemtudom,hogy lehetne újra felépíteni ezt az egészet..
2013. jún. 6. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Valld be neki,hogy mit érzel mondd el neki ,hogy nem akartad tönkretenni a barátságotokat azért nem merted előbb mondani. Ha tényleg ilyen jól kijöttök megérti és ad még egy esélyt. :)
2013. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nos igen,csak elé állni nem merek.(Igen,tudom,hogy ez gáz.)
2013. jún. 6. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elrontottad, de nem végleg.

Ha nincs most barátja, akkor nem annyira gáz a helyzet.

Mindenesetre remélem tanultál az esetből, és ha újra felkeresed(ha igen, akkor szurkolok!), már nem követed el ugyanezt a hibát.


Egyébként nagyon aranyos a kérdésed, bárcsak minden srác ennyire szeretné azt a bizonyos nagy Őt...


17/L

2013. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha szereted, akkor ne ad fel, hanem küzdj érte.Elrontottad, mert sokáig vártál, de még lehet esélyed.

Biztos tudja? Én a pletykáknak soha nem szoktam hinni.. Mondd el neki vagy írj egy levelet :)

2013. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet ez kétségtelen, de talán az lehet a legjobb megoldás, ha finoman oda mész hozzá, félre simítod a haját és a fülébe ordítod, hogy "NE SZÓLJ SEMMIT, FEL VAGY SZEDVE!". Ez általában beválik.
2013. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!