Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt már végleg elrontottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt már végleg elrontottam, vagy lehet még esély?

Figyelt kérdés

Tavaly októberben egy fiú elhívott úgy randizni, hogy csak látásból ismertük egymást (évfolyamtársak vagyunk). Nemet mondtam, mert volt más fiú a képben, akivel végül nem lett semmi. Idővel rájöttem, hogy butaság volt elutasítani, de addigra lett barátnője. (Nekem azóta nem volt senkim.) Azonban múlt héten szakítottak. Elég friss a szakítás, így még várnék egy kicsit mielőtt akármit csinálok, de... Szerintetek van még rá esély, hogy tetszem neki? Hogyan adhatnám a tudtára, hogy legszívesebben visszacsinálnám a dolgokat?

én 17/L, Ő 17/F


2011. aug. 23. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

egyszerűen mondd el neki az igazat, hogy megbántad és buta voltál :)

máshogy nem kaphatod vissza!

Sikerülni fog amúgy :)

2011. aug. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy még valamennyire bejössz neki. Szerintem mond el neki hogy hülye voltál és szeretnél vele valami komolyabbat. Ha nem is te vagy számára a nagy Ő, akkor is tedd meg ezt, hiszen egy randi nagyon sok minden változtathat!
2011. aug. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a legjobb, ha őszinte leszel, csak nehogy a büszkesége miatt nemet mondjon.
2011. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Várok valamennyit, addig összeszedem a bátorságom és megpróbálom. Azt hiszem tartozom ennyivel Neki, és magamnak is. :)
2011. aug. 23. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!