Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz az, hogy egy férfinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy egy férfinek, nehezebb a dolga az ismerkedésnél, viszont a nőknek nehezebb a dolguk a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy nőnek, sokkal könnyebb az ismerkedés, mert nem neki kell kezdeményezni, egy nőnek viszonylag sok udvarlója van. Nők között vagyok, élek és azt látom, könnyű dolog találni pasit kapcsolatra. Viszont ha összejött a kapcsolat, akkor már a nőknek rosszabb a helyzet. Mindenhol azt látom, hogy a pasik, miután összejött a kapcsolat, mennek tovább, törik a nők szívét stb. Mert sok pasi csak a lyuk miatt jön össze nőkkel, ezért nem szerelmes belé, nem szereti, mert esetleg olyan belülről és egy idő után megcsalja, elhagyja. Egy nő meg csak akkor van a pasival, ha szerelmes belé. Ezért összességében a nőknek nehezebb a dolguk mint a férfiaknak

NEM ÁLTALÁNOSÍTOK CSAK ÁTLAGOLOK!


2013. ápr. 4. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudod, ahhoz, hogy valaki férfi legyen, ahhoz olyan nő is kell. Tény és való: a pasiknak nehezebb lépni hiszen nekik kell előszőr.


Akiket meg csak "lyuknak" néznek(tsz-ban) az szerintem nézzen magába nőként. Mert az oké, hogy valaki 1x belefut egy ilyenbe, ott lehet a pasi a hibás, de ha rendszeresen ismétlődik meg a dolog, akkor masszivan a nővel van a probléma.

2013. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én úgy veszem észre,ha van vonzalom,akkor csajozni könnyű.Legalábbis nekem.Ha nincs,akkor lehetetlen.

A kapcsolat is valahogy így,úgyhogy én nem értek veled egyet.

2013. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Egy nő meg csak akkor van a pasival, ha szerelmes belé."


ezt a toposzt gondolkodó ember nem veszi be

2013. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na meg persze ne feledkezzünk meg arról, hogy a nőknél is ugyanilyen arányban vannak azok akik csak szerves vibrátort keresnek.
2013. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Talán ha nem erőltetnék az első randin csókot, meg a minél előbbi ágyba bújást, hanem megismernék a felek egymást, randizgatnának ismerkedés cím szó alatt testiségek nélkül, és nem filmet néznének a randikon, hanem egymással beszélgetnének akkor ki lehetne szűrni az épp lyukra hajtókat, illetve a csak hobbi randizókat.


Ez meg hogy kinek nehezebb, nem tök 8? mindenkinek nehéz az élete, mindenkinek megvannak a problémái. Felesleges azon versenyezni hogy kinek erőseb az apja.


Nem csak a nő szívét lehet törni, vannak pasik akik hosszútávú kapcsolatot keresnek és 1-1 lekoptatás és előre megbélyegzés rosszul esik nekik, nem olyanok akik egy éjszaka alatt 50-80-100 csajt leszólítanak, mert mindegy hogy kit dugnak csak dugjanak.

2013. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mindegyik válaszolónak igaza van, ott a középút

mindenre talál az ember példát, nincs ilyen, hogy kinek hol nehezebb

én ismerkedni szeretnék, a beszéddel sincs semmi bajom, mégis kiderül, hogy mindenkinek van valakije

így kedves kérdező mindenki a saját tapasztalatát tudja leírni, ami valahol fedi is a valóságot N

2013. ápr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyjából igy van igen. a lényeg senkinek se könnyü semmi
2013. ápr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!