Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedésnél riasztó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél riasztó a férfiak számára, ha kiderül hogy 2 éve nem volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nem kerülöm tudatosan a lehetőségeket, egyszerűen így alakult. Ha új emberekkel ismerkedek meg és felmerül a téma, már majdnem kínosnak érzem... pedig tudom hogy jobb ez így, mint egy "csak azért hogy legyen valakim" kapcsolat. Mit gondoltok erről?

24 L


2013. márc. 13. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
nem, ez csak fordított esetben, a lányok számára visszataszító
2013. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
én örülnék neki hiszen tudnám nem egy k*rva és jobban odafigyelnék rá sex közben és azt tartanám szemelőtt h neki jó legyen az aktus és ne csalódjon bennem
2013. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nem riasztana
2013. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Akkor lehet feleslegesen érzem rosszul magam emiatt. Csak ugye baráti körbe mindenhol komoly kapcsolatok, én meg szingliként soknak érzem ezt a 2 évet...
2013. márc. 13. 22:22
 5/19 anonim ***** válasza:
nem kell senkinek megtudnia az igazat úgysem jönnek rá ha nem mondod senkinek
2013. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nincs vele semmi gond. Így alakult az életed és kész. Ne csinálj belőle gondot és nem is biztos, hogy ismerkedésnél, beszélgetés közben ennek mindenképpen el kell hangzania a harmadik mondatban.

F.

2013. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Akkor mégse annyira semleges dolog, ha azt javasoljátok, hogy ne kössem az orrára...
2013. márc. 13. 22:27
 8/19 anonim ***** válasza:
Legalább az utóbbi időben nem használtak annyiszor, még friss a gépezet.
2013. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha megvan közöttünk az a plusz, akkor nem különösebben érdekel mi történt korábban (persze az extrém dolgokat leszámítva).
2013. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Nekem 2,5 éve nem volt semmi komoly. Ez neked mennyire riasztó? 23-F
2013. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!