Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki megbánta hogy szakított a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megbánta hogy szakított a párjával, és rájött hogy szereti még, az miért fél elmondani neki?

Figyelt kérdés

Miért kell félni, ha már úgy sincs veszíteni valód, hiszen egykor már elengedted? Ha szereted még, nem az a legjobb módja a kifejezésnek, hogy eléállsz és a szemébe megmondod?


Annyi ilyen kapcsolatot látok a környezetemben. 2 barátnőm is azon filózik, hogy hogyan szerezhetné vissza az exét. Félnek a csalódástól, és inkább várnak a csodára, meg nem egyértelmű utalásokat tesznek az exnek, reménykedve abban hogy az exük fog majd lépni feléjük. Nem értem miért jobb ez, ahelyett hogy őszintén bevallanák az érzéseiket? Mire várnak, arra hogy végleg elveszítsék a szerelmüket? Miért nem kockáztatnak a boldogságukért?


2013. jún. 6. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha szeretsz valakit, bepróbálkozol, ő meg lazán leráz, az tud ám kegyetlenül fájni. Ebben az esetben az ex rosszabb, hiszen tudod, mit veszítesz.
2013. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem féltem elmondani neki. Többször is megkerestem, hónapokig "futottam" utána de hasztalan volt minden próbálkozás mert ő már továbblépett.
2013. jún. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!