Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan, ma már az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan, ma már az összes lány csak szexkapcsolatot akar?

Figyelt kérdés

Február óta elég intenzíven ismerkedek lányokkal, sokkal randiztam, és szinte az összes csak erre ment.. az első randin megismertük egymást valamennyire, aztán a 2. már lakásos volt/lett volna.

Vagy akkor csak a csúnyább lányok szeretnének párkapcsolatot? Nekem sokat számít a külső is, úgyhogy ez így elég baj..

Ezt ti is így tapasztaljátok?

21F



2013. jún. 6. 21:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kicsit provokatív jellegű a kérdés. Akkor te valamit nagyon jól csinálsz, mert nálam még ilyen nem volt :D
2013. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én nem ezt tapasztaltam.Pont olyan lányokba futottam bele akik már megállapodni szeretnének családot,gyereket.

Rossz helyen ismerkedsz.Illetve az se mindegy,hogy milyen korosztályban ismerkedsz

2013. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mi ebben a provokatív? És én nem úgy gondolom, hogy ez túl jó lenne....
2013. jún. 6. 21:42
 4/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak veled akarnak rövid kapcsolatot a csinos lányok. Lehet hogy túl ribancosakkal próbálkozol. Pl lehet hogy vonzó vagy, egy szexre kellenél nekik, de olyasmi nincs meg, amire egy ribanc hajtana, pl pénz. Vagy pl. érzelmeket akarsz, ők meg beszarik és nem merik felvállalni. Ezért inkább menekülnek
2013. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én se tudom melyik bolygón élsz mert velem még a szexkapcsolatos csajok is inkább járni akarnának ha lehetne :D Vagy az inteligenciád annyi hogy dugáson kívül többre nem kellenél ami egész jó magyarázatnak tűnik :D 23/F
2013. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nem! és nem vagyok ronda.
2013. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A Katie ***** válasza:

...vagy az első randin megismernek már annyira, és levágják, hogy felszínes vagy, ezért kapcsolatot már nem is akarnak.

Minden éremnek 2 oldala van:)

2013. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
ebben lehet vmi Katie :)
2013. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hol kéne ismerkedni? Szórakozóhelyeken szoktam. Ja és Budapesten, a 20-as korosztályból. Abban van valami, hogy félnek kötődni érzelmileg, legalábbis a legtöbbjük, akikkel én találkoztam. Én pedig nem félek, és szeretnék érzelmeket beletenni, úgy értem mélyebbeket.

nem hinném hogy jó magyarázat lenne az hogy buta vagyok, fizikusnak tanulok..

2013. jún. 6. 21:48
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát, az tény, hogy ha nem tetszik nekem az illető, ha nem szép, akkor lehetnek akármilyenek a belső tulajdonságai, akár lelki társak is lehetünk, de akkor sem fog megmozgatni semmit bennem. És erről nem tehetek.
2013. jún. 6. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!