Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan, ma már az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan, ma már az összes lány csak szexkapcsolatot akar?

Figyelt kérdés

Február óta elég intenzíven ismerkedek lányokkal, sokkal randiztam, és szinte az összes csak erre ment.. az első randin megismertük egymást valamennyire, aztán a 2. már lakásos volt/lett volna.

Vagy akkor csak a csúnyább lányok szeretnének párkapcsolatot? Nekem sokat számít a külső is, úgyhogy ez így elég baj..

Ezt ti is így tapasztaljátok?

21F



2013. jún. 6. 21:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azzal a kategóriával próbálkozol, akik nálad ugye csinosabbnak számítanak- azok között meg, pláne szórakozóhelyen, eléggé jellemző a könnyűvérűség, persze, ez csak általánosítás, nyilván vannak kivételek is.

Viszont! Miből gondolod, hogy a második randi után nem lenne folytatása? Lehet, hogy a 2. randi még korai, de a húszas korosztály már többnyire nem vár heteket-hónapokat-éveket, és végülis, zsákbamacskát senki sem akar. Honnan tudod, hogy a 2. randin megtörtént szex után nem lenne még egy 3. tartalmas randi, azután meg az érzelmek? Igen, persze, fordítva kellene lennie, egyértelműen, de azért részben te is hibás vagy, hogy nem adsz esélyt a dolognak, csak mert 2. randin már lett volna szex...

2013. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mivel ez egy anonim oldal, le merem írni, én hogy állok ehhez. Én 17 éves lány vagyok és úgy gondolom, képes lennék egy komoly kapcsolatra. A baj csak az, hogy amíg nem érzem azt, hogy valaki miatt feláldozzam a szabadságom, inkább bele sem kedzek. Lehet, hogy én vagyok túl válogatós, vagy csak még nem "kellett" találkoznom azzal a bizonyos személlyel. Próbálkoztam interneten ismerkedni (ezzel sokszor pórul jártam) és élőben is(ezzel sokkal nagyobb szerencsém volt). A szexkapcsolat nálam szóban sem jöhetne. Ennek két oka van. Az egyik, hogy még nem voltam fiúval, a másik, hogy lelkiismeretfurdalás nélkül nem tudnék belemenni egy ilyen kapcsolatba.


Egyébként, hogy válaszoljak is... :D Nem tartom magam csúnyának, de hogy szép vagyok-e... relatív. Valamikor annak érzem magam. Viszont nem értek egyet a fent leírtakkal.

2013. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Lehet hogy ma már hibának számít, ha valaki normális sorrendben szeretne haladni, és egy kapcsolatot minőségi alapra szeretne építeni, és nem a tetővel kezdi.

Egyébként nem mondtam hogy nem történt meg sose a 2.-3. randi, legtöbbszőr megtörtént, mert azért mégis.. de nem úgy ítéltem meg a helyzetet, hogy többet ki lehetne, vagy akárcsak ki akarnék hozni a dologból. Azért a szex érzelmek nélkül általában elég gagyi, legalábbis nekem.


@12: akkor te egy kivétel vagy, 17 évesen még fiatal vagy, és az ember sokat változik 20 éves kora körül, pl amikor egyetemre kerül..

2013. jún. 6. 22:18
 14/17 kolosszus22 ***** válasza:

Taníts mester! :D

Nálam valahogy marhára a fordítottját akarja mind. Volt, hogy egy direkt hírhedten "cafka" csajjal akartam összemelegedni, kizárólag szex céljából, de valahogy velem hirtelen megjavult és meg akart változni, még mondta is h régen elég könnyen odaadta magát, de tőlem meg komolyat akart.

26F

2013. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Egy jó kapcsolat alapja a jó szex. Ebben a rohanó világban nincs idő arra, hogy hónapokig ismerkedjünk, aztán kiderül, hogy az ágyban nem passzolunk össze. Ez az egyik oka annak, hogy akár az első vagy második alkalommal ágyban végződik a nap.

Velem ez nem gyakran esik meg, mert nem szórakozóhelyeken ismerkedek, oda már lánnyal szoktam menni.

Azok a lányok, akik egyedül mennek szórakozni, lehet hogy tényleg csak a fizikai vágyaikat akarják csillapítani, állandó pasi hiányában. A szingli típusú nők tényleg nem vágynak állandó társra, és velük van tele az éjszaka.

2013. jún. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én nem csak szexkapcsolatot akartam... mondjuk nem vagyok top 10es szépség sem, az is igaz :D. De szerencsére én megtaláltam a párom :).


Lehet, hogy rossz helyen keresgélsz. Már nem azért, de a hű, de csini csajszi plusz szórakozóhely kombó, általánosítás ide, általánosítás oda, nem fog neked túlzottan abban segíteni, hogy komoly kapcsolatot alakíts ki. Bár mondjuk az sem mindegy, milyen szórakozóhely.


Egyetemi/fősulis programokon próbálkoztál már? Lehet, hogy ott nagyobb sikered lenne találni egy csinos és hosszab kapcsolatra vágyó lányt.

2013. jún. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
21 évesen akarsz megállapodni? Öreg hiba. Élvezd a szexet, amíg lehet.
2013. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!