Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sok kritikát kapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok kritikát kapok emiatt, vélemények?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki iránt többet érzek mint barátság de ő sajnos nem. Megbeszéltük a dolgot elmondta,hogy sajnálja,hogy így alakult de mint barát továbbra is számíthatok rá. A havrjaim kritizálnak emiatt,hogy mekkora egy papucs vagyok és,hogy milyen igénytelen vagyok hogy beérem a sima barátságával
2013. jún. 6. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Le kell tojni, azzal foglalkozz hogy neked mi a jó, te mit szeretnél, hiszen a te életed, a barátaidnak meg vagy szólj be, vagy mosolyogj egyet ha előhozakodnak a témával, és ennyi. :)
2013. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg becsülendő, hogy tiszteletben tartod a véleményét és az érzéseid. Az én páromnak előttem nagyon tetszett egy lány, el is mondta az érzéseit, de úgy járt, mint te. Azóta is barátok maradtak, de jobb ez így, hiszen nem ismerkedett volna meg velem :D (nem, véletlenül sem magamat akartam fényezni :P) Méltósággal kell elfogadni az elutasítást, majd találsz olyan lányt, aki viszont fog szeretni; vagy talán változnak később ennek a lánynak az érzései, ki tudja. Csak maradj továbbra is nyitott, és már egy barátnak is örülni kell :)
2013. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*érzéseit
2013. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ay előttem szóló nagyon szépen megfogalmazta, egyet értek vele! :)
2013. jún. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha igazán szereted, akkor maradj a barátja, és később talán lesz valami.


Szerintem az a rossz, amikor ha nem kap p*nát a csávó, máris tovább áll. Náluk lehet érezni, hogy úgymond a szerelembe szerelmesek, nem a csajba.


17/L

2013. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!