Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyanút fogtam, hogy megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanút fogtam, hogy megcsal a pasim?!

Figyelt kérdés
Gyanút fogtam,hosszú lenne leírni de már több mint egy éve vagyunk együtt. Úgy tűnt,hogy nagyon szeret engem,amit éreztem is rajta,de kiderült,hogy megcsalt. Én 17éves vagyok ő 23. szerintetek mit tegyek? kezdjek el pattogni? vagy próbáljam lassan beadagolni neki?
2013. jún. 6. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Na most akkor gyanút fogtál, hogy megcsal, vagy kiderült, hogy megcsal? Mer nem mindegy.
2013. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értem. Én tények elé állítanám őt.
2013. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Megcsalt! De nem tudom,hogy mit tegyek.

Biztos vagyok benne,hogy megcsalt. Csak az a helyzet,hogy nagyon sokat vagyunk együtt és bármikor hívom vagy bármi mindig felveszi,sms-t nem találok a telefonjában..így nem tudom,hogy mikor.. de biztos!!!

2013. jún. 6. 23:07
 4/8 anonim ***** válasza:
honnan tudod biztosan? láttad? Én biztos rákérdeznék.
2013. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Facebookos üzenet alapján!
2013. jún. 6. 23:09
 6/8 GentLnazi ***** válasza:
Az tök jó,akkor szakíts.
2013. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ivan Iljics ***** válasza:

Facebookos üzenetek alapján én egy számítógépes géniusz vagyok akinek mindenki lesi a szavait, egyszerre öt nőt szédítek és minden második hétvégém a vörös tengeren töltöm.


Pedig általában csak alsógatyában ülök a gép előtt és nagyonértelmes válaszokat írok önbizalomhiányos kislányoknak.

2013. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem menj utána , hogy merre járkál akkor lehet hogy a tényeket fogod látni.
2013. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!