Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhidegülés egymástól, megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegülés egymástól, megcsalás vagy nem szeret már?! Vélemény?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a barátommal, voltak megszakítások (max. 1-2 hónap) nem tagadom, de mindig egymásra találtunk , nem volt vészes. Azonban a jelenlegi helyzet furcsa, aggasztó és ismeretlen számomra.

3 hónapja költöztem haza véglegesen tőle, munkahely váltás által. Ő 2 hónapja kezdett alkalmi munkát vállalni, hogy fent tudja az autóját tartani( ez a munka 2 hetente 3 napból áll )

addig úgymond bizniszekből keresett pénzt, illetve mai napig is.

Amióta autója van és folyton pénzkeresésen kattog az agya, mintha kicserélték volna, drámaian megváltozott a viselkedése, és túl komoly lett.

Itt kezdődik a történet, hogy nekem a beosztásom nagyon szélsőséges és rugalmas. Nem túl sokat tudunk találkozni ,szinte csak amikor szabadnapos vagyok, heti 1-2 alkalom.

Nem vagyok ez a facebook világ, de egyre gyakrabban fordult elő, hogy nőket jelölgetett, lájkolt, írkált nekik miközben ott voltam nàla majd véglegesem kitörölte az üzeneteket.

Nem voltam kiváncsi mit beszéltek , miért, az ő àllitàsa szerint csak munkatàrs ès kérdése volt. Csupàn annyit szerettem volna tudni, hogy mást akar-e vagy megcsal-e , hiszen nem tudom minek tudható be a változása.Nem ölelgett, nem puszilgat , nem bújik oda hozzám, alig érint meg ... kivéve ha a szexről van szó.

A szeretleket sem tudom mikor hallottam tőle utoljára, hogy magától mondta volna. Egyre gyakrabban jár bulizni, inni( és el sem mondja, régen mindig szóvà tette, hogy hol jàrt , nem volt belőle gond)

Féltékenység tört ki belőlem és emiatt 2 hétig megàllás nélkül csak veszekedtünk majd szakítottunk 1 hete.

Hétfőn kezdett el dolgozni hivatalosan, miután letette a vizsgát.

Minden nap felhívott munka után, tudtunk normàlisan beszélni, tegnap együtt is voltunk, mert ő nem akar külön menni végleg, velem akar lenni.

De ha szàzadjàra kérdem meg, hogy mi zajlik benne, miért ilyen velem , szàzadjára is az a válasz, hogy nem tudom.

Értékelem, hogy ennyit dolgozik 7/7 napot, mert most az alkalmira is mennie kell , de a kapcsolatunk jelenleg nulla és bárhogy próbàlkozom, nem jutunk előrébb, ugyan olyan hideg.

Lehet rosszul csinálok valamit és azért nem jutunk semerre?! Vagy csak én làtok bele túl sokat?

Ti kívülállòként , hogy làtjátok ezt? Van egy mondàs, hogy csak a töltöttkáposzta jó felmelegítve, de én ebben nem hiszek mert mindig jobbà tudtok tenni a kapcsolatot,( még amikor külön voktunk és mindkettőnknek más volt) de ez az új életforma ( munka, felelősség ) szokatlan és teljesen elveszi az eszünket. Ti mit tennétek hasonló helyzetben? Köszönöm a válaszokat előre is!:)

N 22 F 21


2013. jún. 1. 09:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Furcsa helyzet, főképp hogy ez ahogy olvastam inkább a munka miatt alakult ki. Szerintem nem kellett vlna elköltözz tőle ahogy írtad, vagy azonos városban/helyen kellett volna munkát keress/keressen. (Szerintem legalábbis)

Az meg hogy ő mennyire gondolja komolyan a kapcsolatotokat (a kisebb mondhatni "félrelépések" után) hagyj neki időt esetleg hogy gondolja át. Nem zárom ki pl azt a lehetőséget hogy esetleg félrelépett csak ténleg rájött hogy neki te kellesz ! (Itt bevallom saját hibámból indulok ki, én is jártam hasonló helyzetben csak a megcsalásig épp nem jutottam el).

Szerintem valamelyest fel kéne szabadítanod magad a munka alól, próbáljatok meg esetleg többet valamilyen módon együttlenni (félre kell tenni a pénz pénz pénz gondot hogy kell meg minden, mert munkamániásokank nem megy hosszútávon kapcsolat - bocsi hogy ezt a szót használtam, nem rád értem hanem általában).

Mindent összegezve próbálj több szabadidőt kialakítani, főképp vele, neki adj időt (esetleg mondd el neki hogy kap időt ha akar). Remélem segíthettem egy picikét :) Sok sikert a továbbiakban :)

2013. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!