Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik megoldás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik megoldás a jobb egy felmerülő problémánál?

Figyelt kérdés

Eddig két több éves kapcsolatom volt, mindkettőnél miután szakítottam megbeszéltük, hogy a másikkal mi volt a problémánk. Mind a kétszer azt hozták fel, hogy nem mondom el, ha valami bajom van, hanem magamban tartom és egyedül próbálom megoldani, aztán ha mégse sikerül, és sok dolog összegyűlik bennem (amik külön-külön apróságok lennének... na és pont ezért nem is panaszkodtam ilyesmikre soha, mert milyen kis dolog...), akkor tömbösítve zúdítom az emberre, és úgy sokkal nehezebb megoldani, és ráadásul bennem továbbra is megmarad problémaként, mert előtte már olyan sokáig zavart.

Igen, tudom ez rosszul hangzik...

Ezért a mostani kapcsolatomban megfogadtam magamnak, hogy bármi zavar (amiről tudom, hogy később úgyis gyötrődnék rajta), inkább azonnal megmondom, nincs semmi célozgatás arra, hogy problémám van vagy hasonlók mint korábban, hanem nyíltan közlöm. Viszont, eléggé hirtelen felmegy bennem a pumpa és ilyenkor túldramatizálom a helyzetet, és azt mondom, hogy nem akarok már találkozni se, összezavarodnak az érzéseim... (nem hisztis stílusom van, annál ez rosszabb... ez olyan higgadt, csalódott, szomorú inkább...)

Viszont ennél a megoldásnál a barátom egyből tudja kezelni a helyzetet, ő is higgadt típus, és nagyon hamar túl vagyunk az egészen, aztán még viccelődünk is rajta, és pár nap múlva már arra se emlékszem mi volt a baj. De így meg többször problémázok... ez se jó a másiknak, gondolom. (ez kb olyan havonta van, hogy valamin így kiakadok, nézőpont kérdése, hogy ez mennyire számít soknak)

Szerintetek melyik megoldás a jobb?


2013. jún. 7. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

"Viszont, eléggé hirtelen felmegy bennem a pumpa és ilyenkor túldramatizálom a helyzetet, és azt mondom, hogy nem akarok már találkozni se, összezavarodnak az érzéseim... "

ez elég gusztustalan dolog.

Szerintem sok a hiszti, és a szóra érdemes dolgokat mondd el... és amit írtam hogy gusztustalan, változtass rajta, mert a pasid besokall majd mikor kérdezi hogy "szeretsz?" "nemtudom" és mondja hogy akkor szevasz hisztis pcsa.

2013. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pasiknak az ha jó messzire elkerülnek téged.:D..szörnyű.
2013. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utóbbi sokkal jobb, nálunk is ez megy, csak épp mi már 1-2 perc alatt letudunk egy ilyet.
2013. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A második sokkal jobb. Úgy legalább csak addig tart a kapcsolat, ameddig annak kell. Nem lesz gyötrelmes a vége. Illetve addig sem, mert nem emésztenek a felgyülemlett, kimondatlan apróságok.

A pasinak az a dolga, hogy elviselje a nők hisztijét. És oldja meg a problémákat. Viszont ha nem tálalod neki akkor nem tud mit megoldani. És esetenként nem is fogja tudni magát férfiként aposztrofálni melletted. Pláne ha ahhoz van szokva, hogy rá szokták ezeket zúdítani és te nem teszed, pedig ő látja, hogy néha azért ott van.. Akkor a bizalom is kétségbe vonódhat.

2013. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!