Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelitek, ha a barátotok/barátnőtök népszerű a lányok/fiúk körében?

Figyelt kérdés
Most voltam először a barátomnál, mert távkapcsolatban élünk. Kicsit ledöbbentem tőle, hogy elég népszerű a lányok körében. Ott nyávogtak neki meg játszották a fejüket, nagyon nem zavarta őket, hogy ott vagyok. A barátom nem flörtölt velük előttem, ne történjen félreértés. Én nem vagyon féltékeny típus, de eléggé zavart és képzeletben agyonvertem őket egy kapával. Volt ott pár jó fej lány is, akik mondták, hogy a barátomra sok csaj pályázik. Nem mutattam ki senki előtt, hogy ez zavar csak mosolyogtam rajta, a barátomnak sem mondtam. Nem szeretem megadni semmilyen lánynak azt az örömet, hogy féltékenynek lásson. De nem igazán tudom, hogy kezeljem. Mi lenne a legokosabb? 22/L
2013. máj. 12. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jó választás, mert meghunyászkodsz és őrlődsz vagy szóvá teszed neki és egyből te leszel a féltékeny liba... Szerintem mondd meg a barátodnak, hogy téged zavar ez és máskor inkább jelezze feltűnően a lányoknak, hogy te vagy a barátnője, így esetleg kapcsolnak a csajok.
2013. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Ott nyávogtak neki meg játszották a fejüket, nagyon nem zavarta őket, hogy ott vagyok"


Amikor a helyedben voltam egykor, én zavartam mindegyiket, ott fujtattak rám:DDD

2013. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2+Én meg vidultam:D
2013. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2! Rám is csúnyán néztek. Olyan direktbe ment tőlük az egész. A lányok (némelyik) hatalmas ribancok tudnak lenni egymással szemben..
2013. máj. 12. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:
4 Akkor mi a problémád? Akit vinni lehet azt vigyék:)
2013. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy nem tudom, hogyan kezeljem a legokosabban.
2013. máj. 12. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond, mert minden jel szerint a pasid nem kezd mással, akkor meg kb letojhatod, hogy pályáznak rá mások. Esetleg javaslom, hogy a távkapcsolat felől próbálj meg orientálódni az együttlakás felé, mert bár jó ideig lehet így élni, de azért hosszú távon problémás.
2013. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!