Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bízzak meg a barátomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak meg a barátomban végre?

Figyelt kérdés

A barátommal körülbelül két éve vagyunk együtt, több, mint egy éve együtt is lakunk külföldön, ahol végeztem a főiskolámat. Már majdnem egy éve, hogy kiderült, megcsalt a kapcsolatunk elején, de többször is lefeküdt azzal a lánnyal. Végül a lányától tudtam meg az igazságot, a történtek után fél évvel, a párom ezt addig mindig tagadta. Amikor kiderült otthagytam, hazajöttem, hogy átgondolják az egészet. A párom múltjára hivatkozva végülis úgy döntöttem, megpróbálok megbocsátani neki. (Két komoly kapcsolata volt előttem, es mindkét barátnője többször is megcsalta őt, és állítása szerint nem mert bennem megbízni a kapcsolatunk elején)

Így egy hónap egyedüllét után visszaköltöztem hozzá külföldre, de azóta sem tudtam 100%osan megbékélni a tényekkel. Ezen kívül utána meg az is kiderült, hogy addig a napig, amíg be nem jelentettem, hogy mindent tudok a megcsalásról, más lányokkal is beszélgetett, flörtölgrtrtt interneten, habár tovább nem fajult a dolog. Csak éppen nem mondta el nekem soha.

Viszont attól a naptól fogva több ilyen jellegű dolog nem merült fel, elvileg minden vonalat megszakított, megadta mindenéhez a jelszavát, bejelentkezve hagyta adatlapjait stb... Hogy bizonyítson.

Csakhogy én ettől kezdve állandóan figyeltem, kinek mit ír, még a régi, kapcsolatunk előtti beszélgetéseit is végig olvastam, amitől minden csak rosszabb lett, és veszekedések alakultak ki.

Most, a fordulópont óta egy év elteltével pedig már kevésbé fáj a dolog, már nem szorul úgy össze a gyomrom, de azért még mindig gondolok rá... És azt is szégyellem, hogy szinte betegesen figyelem barátom minden egyes lépését.

Azt tudni kell, hogy mindketten elég könnyen felkapjuk a vizet, ő talán még jobban, és nagyon szeretjük egymást. Még talán azt is fontos megemlíteni, hogy páromat örökbefogadták 9 éves korában, addig árva házban élt, es nagyon szeretetre éhes.

Kérlek segítsetek!



2013. jún. 7. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Azt ugye tudod, hogy amit a párod mondott, azaz, hogy a múltja miatt bizalmatlanságból csalt meg, az mentegetőzés volt. De ez már teljesen jelentéktelen, az látszik, hogy nagyon szereted, ha úgy döntöttél adsz neki még egy esélyt, 100%-osan így gondold, vagy adsz, vagy nem, de ha közben nyomozol utána akkor még mindig nem döntöttél igazán. Bízz benne meg, mert szereted, döntsd el magadban, hogy amíg ő újra okot nem ad rá, te nem kételkedsz benn. Nyílván ez nehéz azok után, ami történt, de ha nem szeret, előbb utóbb úgyis kiderül, nincs értelme nyomozgatnod, te is tudod.
2013. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 andi9208 ***** válasza:
100%
Szia! Hát akkor, ha örökbe fogadták, lehet hogy tényleg csak szeretetéhes, és csak lelki támogatás hiányzik neki,vagy szakember, h leszokjon ezekről a dolgokról. de csak ha tényleg emiatt. viszont ezt neki kéne átgondolnia, h miért teszi amit tesz, és valóban a gyerekkora miatt vannak-e a dolgok. ha te próbálnád rábeszélni, akkor azt rossz néven is veheti. esetleg megpróbálhatsz puhatolózni nála (de csak óvatosan), h mind ezt miért teszi.. sok sikert!
2013. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben, másfél évig próbáltam megbocsátani a történteket, de végül be kellett látnom, hogy ez nem így működik. Azt szoktam mondani - tapasztalatból -, hogy a bizalom olyan, mint lufi. Elkezdheted tűvel piszkálni, ha bátor vagy. De ha egyszer kipukkad, sosem lesz újra ugyanolyan. Szóval nálam a megcsalás abszolút válóok.
2013. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval azért csalt meg, mert nem bízott meg benned. Ez valami zseniális... :)
2013. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bízol meg benne, akkor hagyd el, amit mondott hogy miért csalt meg, az csak mentegetőzés, ezért nem csalja meg senki a párját, ha rendes ember. Gondold végig, ha pont az a baja hogy nem mer benned megbízni,akkro miért pont ő csal ,meg téged?? Akkor ne csodálkozzon hogy nem tud megbízni benned. Buta voltál hogy visszamentél hozzá.
2013. jún. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!