Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy bizzak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy bizzak a barátomban?

Figyelt kérdés
2hónapja vagyok együtt a barátommal és tudom,hogy szeret de sajnos nem tudok benne megbizni!Rendőr a barátom és ezáltal sok lánnyal beszélget és apalból sok lány ismerőse van,ha hallok valami pletykát,hogy na már pedig ő ezzel meg ezzel flörtört azt rögtön elhiszem és sajnos jön a veszekedés!de tudom,hogy szeret és hogy nem tudna megcsalni!hosszú ideig nem volt bnője és nagyon boldog velem!lécci segitsetek!
2009. okt. 1. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan nagyon boldog veled, akkor miért aggódsz?

Különben meg, ha tényleg olyan sokáig nem volt nője, akkor örülj neki hogy téged választott, te különlegesebb vagy a többinél :)

Szóval... próbálj benne bizni, amig tényleg okot nem ad rá! (remélem nem ad!) mert lehet hogy a túlzott féltékenységed tényleg flörtbe kergeted :)

L/22

2009. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van és megfogadom a tanácsodat és megpróbálok benne bizni,mert mindennél többet jelent nekem és nem tudnám elviselni ha elveszíteném!!Azért aggódok mert eddig minden barátom megcsalt:(tudom,hogy nem minden pasi olyan!!!Pedig állitolag nem vagyok egy csúnya csaj sőt...!
2009. okt. 1. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhiszed a pletykákat, amiket mások összehordanak, akkor nem hiszem, hogy olyan nagyon tudod, hogy megcsalna-e vagy nem... Amúgy abból, hogy rendőr, miért következik az, hogy sok lánnyal beszélget?
2009. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem ugyanebben a cipőben járok én is, annyi a különbség, hogy a mi kapcsolatunk még csak másfél hónapos. Az én barátom rendőr lesz, és most kezdődik majd a gyakorlat. Én úgy oldottam meg ezt a gondot, hogy elpoénkodva rákérdezek, hogyha valamit hallok, illetve mindig mondom neki, hogy inkább jöjjön harmadiknak a lány, de ne csaljon meg (persze tudja, hogy ez is csak vicc). Ha meg valami bánt, akkor nem kezdek el jelenetet rendezni, hanem leülök mellé, és megkérem, hogy nézzem a szemembe, és így beszéljük meg. Múltkor például telefonálás közben egy lány kiabálta, hogy X gyere már vár az ágy. Poénból annyit mondtam, hogy na mi van, már mást szereztél be? És majd megbeszéljük, ha találkozunk. És amikor találkoztunk, akkor elmondtam az én felfogásomat egy kapcsolatról. Én nem benne bízom, hanem abban, hogy szeret. Ha pedig szeret, akkor nem akar elveszíteni egy kaland, egy szex kedvéért. Tudom, hogy tőlem mindent megkap, tudom, hogy velem boldog. És én csak annyit kérdeztem tőle, hogy eldobná a boldogságát? Nem engem, hanem a boldogságát. Ha épelméjű, akkor nem. Ő csak annyit mondott, hogy persze, hogy nem, és a csaj csak poénkodott. Én erre csak annyit válaszoltam, hogy tudom. És semmi veszekedés, de mind a ketten megnyugodtunk. Lehet, hogy valaki naivnak vagy vaknak tart, de érezni kell, hogy a másik szeret, és boldog veled. Ha ez megvan, akkor nem lehet gond. Ne tedd tönkre a kapcsolatotokat féltékenykedéssel. És egy flört miatt nem kell veszekedni. Egy normális flört, még belefér - legalábbis nálam.
2009. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egy kis florttel semmi baj nincs.ido kell ahoz ,h valaki megvaltozzon.

"old habits die hard"

2009. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!