Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel a szakítás szélén vagyunk, de én nagyon szeretem és bármit megtennék érte! Valami nagyon komoly dolgot szeretnék neki csinálni. Valami olyasmit, mint a filmekben. De nincs ötletem. Valaki segítsen, kéne egy tuti remek ötlet.
2013. jún. 7. 23:42
 1/10 A kérdező kommentje:
16/F
2013. jún. 7. 23:43
 2/10 anonim ***** válasza:
beszélgess el vele ;) nem kell ide hálivúd
2013. jún. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
piknik a parkban? ebéd kettesben rózsákkal, gyertyafénnyel? :)
2013. jún. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom és folyamatosan beszélek vele. De érzem, hogy ez már nem lesz elég. Ezért kéne valami oltári...
2013. jún. 7. 23:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Oltári? Mégis mit érsz el vele? Beszélj vele és kész. Ha meg már nem szeret akkor hiába csinálsz bármit is...
2013. jún. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valami nagyon komolyat csinálni neki?


Ejtsd teherbe!

2013. jún. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha szakítani akar akkor úgyis szakít... Csinálhatsz te akár mit, de ha ő már magában eldöntötte, akkor csak megköszöni a meglepetést és elmegy. Amúgy meg nem ilyenkor kell teperni, meg különleges alkalmakat csinálni, mikor a kapcsolat széthullóban van... :)
2013. jún. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8: Miért hisztizel? Te mondtad, hogy valami ütős kell, meg tuti remek ötlet, hogy ne szakítsatok, hát ha felcsinálod tutira nem fog elhagyni? Gondold meg, nem viccelek! ;)
2013. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán összeilletek, van sansza a kettőtöknek együtt, vagy csak a "szemed kívánja", pedig már te is érzed, hogy kapufa a dolog?
2013. jún. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Érzésem szerint össze illünk. Őszintén szeretem őt és nem csak a ''a szemem kívánja''. Kapufa-e, lehet, de még van remény, tudom és valahogy megoldom , hogy a kapufáról bepattanjon a labda. Csak még nincs semmi ötletem, ezért tettem ki a kérdést, hátha valaki tudja, hogy szilárdíthatnám meg a kettőnk kapcsolatát.
2013. jún. 8. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!