Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elengednétek, egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek, egy olyan palihoz a csajotokat, akivel régen lefekūdt egy egésznapra? A többi lent van.

Figyelt kérdés
Ma elment mèg reggel a palihoz a csajom,én mondtam neki,hogy én idegeskedni fogok a mai nap,ŏ nyugtatott de nem megy neki nagyon féltèkeny vagyok... Szerintetek velem van a baj? Igaz távkapcsolatban èlünk de 09:00 - 19:30-ig ott lesz szerintem ez nem normális dolog,vitt csokit,gumicukrot stb... Azt mondta filmezni,meg sètálni fognak... Nyugtatott ŏ szèpen meg ma fell is hivott reggel hogy nyugodjak meg,szeret stb... De én meg ideg vagyok... Mit csináljak? segitsetek már nekem valahogyan...szerintetek ez normális dolog?
2013. jún. 8. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Ez nagyon nem normális.. Teljesen érthető hogy ennyire ideges vagy mistta
2013. jún. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális. Elmegy más férfival filmezgetni meg sétálgatni? Már csak azt nem mondta ki, h randizni megy vele. Én a helyedben ott is hagynám, ha ennyire nem számít neki, h mit gondolok és csak az a fontos, ami neki jó.
2013. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Költőnő? ***** válasza:
hülyeség. Ha barátok, miért ne? Nekem a párom két hónapig külföldön volt és volt, h egy sráccal (egy barátommal) töltöttem a napot. filmeztünk, mászkáltunk, de még csak meg sem fordult a fejemben, h bármi lehetne. A párom tudta és annyit mondott, h bárcsak itt lehetne és vele tenném mindezt, de persze megérti, h unatkozom egyedül és tudja, h a sráccal 15 éve barátok vagyunk. Szal nem parázott és nem is volt miért.
2013. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kranpusz ***** válasza:

Embere válogatja, de persze én sem örülnék, nos itt jön elő az a bizonyos... Bizalom!!

Kitartás, ha szeret nem tesz semmi olyat még ha a srác nyomul is.

33f

2013. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3. hozzászóló: Ez oké, de ti ismerősök voltatok, de a kérdező esetében a csaj lefeküdt a sráccal... Az már kicsit neccesebb dolog.
2013. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Felhivtam ma és 4. Csöngetésre vette fell azt mondta filmet nèznek... Csak én mint ha olyat hallottam volna,hogy mint ha a cipzàrt huztak volna... A pali mèg bele is szolt,hogy szia töki...meg hogy nyugodjak meg stb..a dili duma... A csaj megrázott lefele enyhèn szpkva,hogy na ennyit akartál??? Ebbõl nagyon nagy balhé lesz....
2013. jún. 8. 13:33
 7/13 kolosszus22 ***** válasza:

Nem értem a szitut!? Miért tölt a barátnőd egy teljes napot egy olyan faszival akivel szexuális kapcsolata is volt!? Nem vagyok féltékeny típus, de ez engem is idegesítene. Ez már szinte olyan mintha 2 faszija lenne. Én bizony megmondanám neki, hogy ezt hanyagolja, ha szeret téged, mert neked ez rosszul esik. Amennyiben megérti akkor szeret, ha nem és még neki áll majd feljebb, akkor felejtős a csaj.

26F

2013. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Te egy igazi hülye vagy! Valószínűleg az összes létező pózban meg lett tolva a csajod!
2013. jún. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Megint hivtam,nyugtatott... De folyton ràz lefele,a palinak sztem reszeltek ;)
2013. jún. 8. 15:40
 10/13 kolosszus22 ***** válasza:
Én a helyedben szarnék a csajra, ne keresd, ne hívd, majd ő keres amikor keres. Egy kicsit elmélkedjen ő a dolgokon, ne fuss utána. Szerintem ezek rajtad röhögnek, hogy a kis féltékeny p*cs hívogat, ne legyél tapadós pincsikutya.
2013. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!