Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy megint olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy.tanacstalan.lany kérdése:

Mit tegyek, hogy megint olyan legyen a kapcsolat, mint régen?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A kedvesemmel több mint féléve vagyunk együtt.A kapcsolat úgy kezdődőtt,hogy mind2en kinéztük a másikat,persze nem ismertük egymást.Mikor megismerkedtünk,kapcsolatot alakítottunk ki.A kapcsolat elején folyton egymással akartunk lenni,mindig találtunk valami kis kifogást,hogy lássuk a másikat.Mindent megbeszéltünk egymással,egymás lelkitársai voltunk.Mostanában sokat vszekszünk,minden kis apróságon.Több időt tölt a haverjaival,és amikor velem van,folyton megcsörren a telefon,hogy "gyere már ki egyet..."-folyton hívják a haverjai.Nem is tudom mit kezdjek,szeretném visszakapni a régi énjét!!

2013. máj. 23. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már a kedvesednek nevezed fél év után, akkor miért nem beszéled ezt meg vele?


Ez a legnagyobb probléma, hogy a felek nem tudnak egymással beszélni.


Rengeteg minden van, amivel fellehetne lendíteni egy kapcsolatot, de a legelső lépés amit tenni kell, hogy beszélek egymással.

2013. máj. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nézd meg ezt http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


A 7#-es voltam, hátha segít

2013. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!