Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez még vajon szerelem? Meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még vajon szerelem? Meddig tart ez még? Érdemes lenne beszélni vele?

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottunk barátommal, másfél évig voltunk együtt. Azóta hullámzó a kedvem, van, hogy úgy érzem, hogy belehalok a hiányába, hogy megpusziljon, hogy megöleljen, hogy hozzábújjak, hogy bármikor beszélhessek vele. Aztán rá pár napra úgy érzem, hogy minden rendben jó a szinglilét, aztán megint hiányozni kezd, ami rossz, mert olyankor úgy megkeresném, de a büszkeségem nem enged.

23l


2013. jún. 8. 16:16
 1/3 A kérdező kommentje:
ja, és személy szerint ő szokott hiányozni, nem csak az, hogy legyen velem valaki
2013. jún. 8. 16:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez szakítás után így van. Egyszer úgy érzed, h jobb is h szakítottatok de másszor meg megőrülsz, h újra vele légy. Az idő majd segít! :) Ennek ez a menete.. :)
2013. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy utolsó beszélgetés segíthet. Egyik pillanatban nekem is nagyon hiányzott, aztán meg úgy éreztem, hogy jól döntöttem. Ami nagyon zavart, az az volt, hogy tudom, neki is nagyon rossz.. Utána pár nappal beszéltünk és azt mondta, hogy ő is így érez, viszont tudja, hogy nem tartott volna sokáig már ez a kapcsolat. Ez nekem segített, hogy legalább tudom azt, hogy úgy gondolta, neki is jobb lesz így, még ha most rossz is.
2013. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!