Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit szólna ehhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szólna ehhez? Milyen indokkal mehetnék még oda hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon bejön nekem,vannak gesztusok köztünk,azt hiszem "bele szerettem". Már váltottunk pár szót (tényleg nem sokat) és arra gondoltam hogy jövő héten odamennék hozzá és jó nyarat kívánnék neki. Szerintetek ez nagyon gáz? Jó ötlet? Szeretném ha érezné hogy van bennem valami felé irányuló dolog. Fogalmam sincs mit csináljak. Jön a nyár, 3 hónapig nem látom. Bele fogok őrülni. Valamit muszáj tennem... Kérlek adjatok tippet! :(
2013. jún. 8. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos! :) Biztosan van facebookja amin keresztül tudjátok a kapcsolatot tartani és a nyáron valami találkozást is tudtok szervezni :)
2013. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm is így van..de mi 8.-osok vagyunk szoval ő bevallja a szemébe hétfőn..mert ha nem akkor csak facen vallhatja be és az nem az igazi.. Remélem összejön neki :) Amugy ja kívánj jo nyarat és oda mondhatod mellé hogy majd találkozhatunk is ;)
2013. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Utolsó: tesód is 8.-os?:)
2013. jún. 8. 16:30
 4/4 Költőnő? ***** válasza:
100%
ez nagyon aranyos:) sztem mképp tedd meg, ha a várt reakció elmarad is, sztem nagyon jól fog neki esni:)
2013. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!