Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rányomult egy csaj az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rányomult egy csaj az én kiszemeltemre. Nyomuljak én is, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Van nekem egy kiszemelt fiúm,nagyon bejön,és úgy érzem,én is neki. Igazából azért tűnt fel nekem,mert észrevettem h nagyon néz meg kedves hozzám. Csak hát elég bátortalan ez a srác (főleg csajok terén),és én is az vagyok. Viszont a másik csaj,aki most nagyon rányomult,az elég rámenős,és simán el tudom képzelni,hogy csak úgy lesmárolja vagy ilyesmi. Most akkor nekem is el kéne kezdenem nyomulni,vagy hagyjam inkább,hátha nem jön össze a másik csajjal?? Egyébként ismerjük egymást a sráccal,nagyon ritkán szoktunk is beszélgetni. Eddig azért nem volt több közeledés,mert volt pasim,de annak már 2-3 hónapja vége. És most lesz majd egy nagyobb esemény,ahol lesz lehetőségem közeledni a srác felé,de ott lesz az a másik csaj is,és így elég furán jönne ki. Hogy "jelezzem" a srácnak,hogy nekem tetszik,de nem fogok nyomulni....?
2013. jún. 8. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi erővel búcsút is mondhatsz neki..
2013. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lenne jó, ha egyszerre két lány is nyomulna rá, mert a végén beképzeltté válna, nagyon elszállna magától, hogy ő micsoda jó pasi.

Inkább próbáld kipuhatolni, hogy bejön-e a srácnak az a csaj. Eressz rá valakit, aki kikérdezi, hogy ki tetszik neki.

2013. jún. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább ne nyomulj így. Magadat aláznád meg. Egyrészt a srác nem így ismert meg, azt fogja hinni, hogy teszed az agyad/pózerkedsz/nem voltál őszinte (vagy régen, vagy most). Másrészt meg a környezeted is elkönyvelhet téged egy tanulatlan cicaharcoló libának, ha a másik lány ellen elkezdesz ilyen módon küzdeni... még botrány is lehet belőle a rendezvényen, akik nem így ismertek, azon fognak csámcsogni, hogy hogy rányomultál. Ráadásul egy csaj nyomulása a legtöbb embert eléggé taszítja.


A srác meg, ha tetszel neki, és mégis összeáll a másik lánnal mégis, csak azért, mert az könnyebb, mint kezdeményezni egy kapcsolatot veled, hát, akkor nem is biztos, hogy megérdemel téged.

2013. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!