Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátom hanyagol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom hanyagol a barátnője miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egész nap mindig vele van. Régen mindig elmentünk sörözni meg ilyesmi, de mióta összejött azzal a lánnyal rám se néz. (Persze a lány elég nagy K. mivel ugy váltogatta a fiúkat mint más az alsónemüt)Hozzá kell tenni hogy elég tartósnak látszik a kapcsolatuk és igazán nem akarom elrontani a boldogságát, de félek hogy a szabadságát korlátozza a lány haggyam? vagy mit tegyek? Most melozik azt megy csajához és enyi az élet neki.
2008. jún. 20. 12:46
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha adódik alkalom mond meg neki hogy így érzed.Mond,hogy jó lenne bandázni,sörözni,hiányzik a társasága.HA nagyon ragaszkodik vagy talán bele is szeretett a barátod a lányba akkor sajnos nem nagyon tudsz mit tenni.Nem vagyunk egyformák.Fel a fejjel :)
2008. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
majd megunja egy idő után, egy legjobb barátnak ilyenkor elnézőnek kell lennie.ha annyi időd van, akkor addig keress magadnak te is valakit. ;)
2008. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz te is egy barátnőt. Így tudtok közös programokat szervezni. Amúgy ez az élet rendje.
2008. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hat meg ne haragudj, pont ezert ment tonkre a kapcsolatom, mert a baratomat a haverja ugy elhujitette, h egesz nap vele logott engem meg elhanyagolt.Aztan kapott o is baratnot, s ra se hederitett tobbet a baratomra..Aztan meg engem hibaztatott h eltavolitottam a baratjatol...mert a masik egesz nap a baratnojevel ult..Nem szamit h kurva vagy nem, foleg ha tartosnak latszik a kapcsolatuk.

Kapj te is egy baratnot, s jarjatok ki 4esbe ha akartok. de ne szedj szet 2 embert csak azert mert a mai vilagba nehez h ket ember egymasratalaljon. ha boldogak hagyjad legyenek!

2008. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem van barátnőm és ezzel nincs is probléma, mert távkapcsolat és amíg nem találkozunk addig tudnék vele lenni. Viszont az ő barátnője engem rühell.
2008. jún. 20. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekemk is volt hasonló problémám, bár én lány vagyok... hüm egyszer kicsit kiborultam és utána már mindig gondolt rám és utána miden jól alakult, szánt rám is időt... talán egy férfias kiborulás itt is segítene:)
2008. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

férfias kiborulás? az milyen, agyba-főbe verik egymást?:D

amúgy meg szerintem is beszéld meg vele, ha pedig nem hallgat rád, akkor ennyit jelentett számára a barátságotok.

2010. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!